Реклама
febi2020

Подібне твердження  у багатьох автовласників викликає подив, але це дійсно так.

Використання кульових опор замість шворнів зробило підвіску автомобіля більш гнучкою, комфортною та керованою. Основна задача кульової опори – рухоме з’єднання коліс з системою підвіски. Вона мінімізує зміну площі контакту коліс з дорожнім покриттям при коливанні підвіски. В більшості підвісок кульова опора виступає ще й віссю повороту колеса, тому можна стверджувати, що вона впливає і на роботу кермового управління.

В перших опорах кульовий палець рухався всередині металевого корпусу, що спричинювало між ними значне тертя, тому термін служби залежав від наявності необхідної кількості мастила. Тугий хід кульового пальця був ознакою відсутності значних зазорів в шарнірі, а відповідно – якісної деталі.

У конструкції сучасних кульових з’єднань використовуються вкладиші з інженерного пластику. Це дозволяє знизити вагу конструкції та зменшити знос деталі від тертя. Покупець може відмітити легкий хід кульового пальця навіть при найменшому зусиллі.

Тому тугий хід кульового пальця вже не є перевагою, а більше того – негативно впливає на керованість. Дизайн та положення елементів підвіски забезпечують самостійне повернення коліс в початкове положення для відновлення прямолінійного руху. Високе зусилля  або ж «крутний момент» необхідний для провертання кульового пальця, можуть стати цьому перепоною. Більш того це збільшує навантаження на кермову рейку і зменшує її ресурс.

Більше цікавої інформації про конструкцію сучасних кульових шарнірів та їх переваги знаходь в технічному огляді від Central Corporation (CTR)

Або відвідай оновлений сайт виробника www.aftermarket.ctr.co.kr

порекомендувати іншим

Наскільки Вам сподобалася стаття? голосів: 0

 • 0
  ЗАДОВОЛЕНИЙ
 • 0
  ЗДИВОВАНИЙ
 • 0
  ПРОІНФОРМОВАНИЙ
 • 0
  МЕНІ НЕЦІКАВО
 • 0
  СУМНИЙ
 • 0
  РОЗЛЮЧЕНИЙ
 • 0
  НЕМА СЛІВ

КОМЕНТАРІ (0)

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Будь ласка, введіть відповідь
  КОМЕНТАРІВ НЕМАЄ...
do góry strony