РекламаCTR2020

Нові продукти

Шини

Варто знати

13 днів тому  22.06.2020, ~ Administrator   

У тестуванні було використано повністю завантажений автомобіль з шинами низької якості. В дослідженні були передбачені висока швидкість та різкі повороти, і саме через таку агресивну їзду дане випробовування виглядає дещо нереалістичним.

Саме так Європейська асоціація виробників шин і гуми (ETRMA) оцінює  дослідження,  проведені EmissionsAnalytics, які пов'язані з ненавмисним забрудненням навколишнього середовища частинками шин і дорожнього покриття (TRWP).

Варто  зазначити,  що  експерти EmissionAnalitycs підрахували, що за один кілометр проїзду компактного автомобіля у навколишнє середовище потрапляє 5,8 грама твердих частинок. Звідси простий висновок – шини шкідливіші для навколишнього середовища, навіть більше, ніж ... вихлопні гази!

Слід пам’ятати, що частинки тверді частинки TRWP – це суміш частинок шини та дорожнього покриття у співвідношенні приблизно 50:50, і що шини відіграють ключову роль у мобільності з точки зору безпеки та ефективності дорожнього руху. З цієї причини ETRMA вітає зусилля EmissionsAnalytics, щоб заповнити прогалини у знаннях про TRWP частинки.

Питання зносу шин та дорожнього покриття є складним, і багато факторів впливають на знос протектора. Стиль їзди водія, характеристики транспортного засобу, структура шин, топологія та дорожнє покриття, рух транспорту та атмосферні умови можуть впливати на утворення частинок. Результати EmissionsAnalytics чітко показують вплив агресивної поведінки за кермом, а також навантаження, що не є репрезентативним для нормальних умов. Тому ефективні рішення  повинні  враховувати  всі зовнішні фактори і можливі лише в тому випадку, якщо ми співпрацюємо з усіма зацікавленими сторонами.

У липні 2018 року ETRMA запустила платформу TRWP. Це багатосекторний круглий стіл, який має на меті створити платформу для відкритого та  плюралістичного  діалогу  між усіма зацікавленими сторонами. Це допоможе у формуванні наукових знань, а також у вивченні можливих варіантів пом'якшення наслідків утворення та поширення TRWP частинок у навколишнє середовище. Крім того, ETRMA та Проект з виробництва шин (TIP), який реалізується під егідою Всесвітньої ради бізнесу з питань сталого розвитку (WBCSD), підтримують важливі дослідження щодо наявності та впливу цих части нок на навколишнє середовище.

ETRMA заявляють, що відкриті для  подальшої  співпраці  з EmissionsAnalytics та всіма іншими зацікавленими сторонами з метою формування надійних наукових знань та визначення практичних рішень. ETRMA  залишається  повністю відданою і твердо вірить, що складні проблеми, пов’язані зі зносом шин та дорожнього покриття, потребують узгоджених зусиль.

"Сучасна Автомайстерня" № 4 (141) 2020

порекомендувати іншим

Наскільки Вам сподобалася стаття? голосів: 0

 • 0
  ЗАДОВОЛЕНИЙ
 • 0
  ЗДИВОВАНИЙ
 • 0
  ПРОІНФОРМОВАНИЙ
 • 0
  МЕНІ НЕЦІКАВО
 • 0
  СУМНИЙ
 • 0
  РОЗЛЮЧЕНИЙ
 • 0
  НЕМА СЛІВ

КОМЕНТАРІ (0)

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Будь ласка, введіть відповідь
  КОМЕНТАРІВ НЕМАЄ...
do góry strony