Реклама
bilstein action 2020

Нові продукти

Оливи і мастила

Варто знати

Події

27 днів тому  11.03.2020, ~ Administrator   

8-го березня на території пляжу "Африка" а в Оболонському районі пройшла щорічна кільцева гонка, присвячена міжнародному жіночому дню - LADIES SPRINT!

Організаторами заїзду виступив клуб Offroad maniacs, за підтримки Liqui Moly Ukraine. Формат гонки - заїзд на позашляховиках, будь-якої комплектації і підготовки, на кращий час з можливістю поліпшення результату.

Не дивлячись на те, що мета заходу - популяризація автоспорту серед жінок, в гонці брали участь і чоловічі екіпажі. Для дівчат була спеціально підготовлена ​​траса для безпечного проходження на авто. А ось чоловіків не шкодували, траса для них була, дійсно, випробуванням на міцність автомобіля і силу духу екіпажу. Всього в гонці брало участь 47 авто, 30 - дівчат, 17 - чоловіків.
Три команди в кожному класі зайняли призові місця.

                                                   

Переможці отримали (жіночий клас):

1 місце - Віразуб Ірина (саморобний гоночний автомобіль, побудований на базі автомобіля УАЗ і Nissan Patrol)
- протизносна присадка для двигуна - Molygen Motor Protect, літній омивач скла Scheiben-Reiniger з цитрусовим ароматом, протизносна присадка для МКПП - Getriebeoil-Additiv, універсальний засіб - LM 40 Multi-Funktions-Spray.

2 місце - команда з Дніпра, Рось Тетяна (Great Wall Safe)
 - протизносна присадка для двигуна - CeraTec, літній омивач скла Scheiben-Reiniger з цитрусовим ароматом, протизносна присадка для МКПП - Getriebeoil-Additiv, універсальний засіб - LM 40 Multi-Funktions-Spray.

3 місце - Сокол Мария - (Toyota Land Cruiser 100)
- літній омивач скла Scheiben-Reiniger з цитрусовим ароматом, протизносна присадка для МКПП - Getriebeoil-Additiv, універсальний засіб - LM 40 Multi-Funktions-Spray.\

порекомендувати іншим

Наскільки Вам сподобалася стаття? голосів: 0

 • 0
  ЗАДОВОЛЕНИЙ
 • 0
  ЗДИВОВАНИЙ
 • 0
  ПРОІНФОРМОВАНИЙ
 • 0
  МЕНІ НЕЦІКАВО
 • 0
  СУМНИЙ
 • 0
  РОЗЛЮЧЕНИЙ
 • 0
  НЕМА СЛІВ

КОМЕНТАРІ (0)

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Будь ласка, введіть відповідь
  КОМЕНТАРІВ НЕМАЄ...
do góry strony