Рекламаbilstein video 2022

ZF Aftermarket прагне зробити водіння і обслуговування автомобілів привабливим для кожного. Вирішальну роль тут відіграють інноваційні технології ZF для легкових, комерційних і вантажних автомобілів, причепів і автобусів. Нові продукти, такі як модульні датчики АБС (бренд WABCO) і електричний підсилювач гальм для електромобілів (бренд TRW), - лише окремі приклади з широкого, інноваційного асортименту продукції, який буде представлений на цифровому стенді ZF Aftermarket в рамках виставки Automechanika 2021, яка пройде з 14 по 16 вересня. Однією з ключових тем цифровий виставки стане екологічно чисте виробництво. Один з елементів програми ZF, спрямованої на охорону навколишнього середовища, - це рішення в галузі промислового відновлення, ремонту і дооснащення автомобілів, що дозволяють знизити витрати на матеріали і скоротити обсяг шкідливих викидів. Другий її елемент - забезпечення заводів концерну «зеленої» енергією. ZF Aftermarket вперше представить гальмівні колодки TRW серії #greenaftermarket.

Останнім часом набирає обертів цифровізація автомобільної галузі. Як наслідок, зростають і вимоги споживачів до функціональності, швидкості і комфорту. Разом з партнерами ZF Aftermarket прагне зробити водіння і обслуговування автомобілів привабливим для кожного. «Цінності нашої концерну - довіру, самовіддача і уважність - реалізуються не тільки при сервісної підтримки. Вони повинні бути помітні для споживача і бути присутнім на кожному етапі виробничого ланцюга», - пояснює доктор Хольгер Хеттих, керівник відділу ZF Aftermarket по роботі з клієнтами та розробці стратегії.

Запорука успіху - тісна співпраця з партнерами. «Ми практикуємо індивідуальний підхід до клієнтів, прагнемо зробити все для їх комфорту і постійно підтримуємо зв'язок - тільки так ми зможемо постійно підвищувати якість обслуговування», - підкреслює доктор Хольгер Хеттих.

Підвищення кваліфікації працівників СТО
Мета ZF Aftermarket - зробити так, щоб всі учасники ринку знали про технології нового покоління, розуміли, з якими проблемами може бути пов'язане їх впровадження, і були готові їх вирішувати. Завдяки таким сервісним концепціям для СТО, як ZF [pro] Tech, СТО забезпечуються повним сервісним пакетом, що передбачають доступ до інструкцій з монтажу компонентів на конкретні автомобілі і повної технічної інформації про ZF Aftermarket та інші пропозиції концерну. Крім того, ряд навчальних курсів дозволяє співробітникам СТО придбати глибокі пізнання в області автомобільної техніки наступного покоління.

Ширше асортимент - більше можливостей
Продукція наших відомих марок Lemförder, Sachs, TRW і WABCO, інноваційні технології та послуги, орієнтовані на майбутнє, - ось що робить пропозиції концерну привабливими для клієнтів. «Продукцію наших торгових марок завжди відрізняло збалансоване поєднання інноваційних рішень і досвіду. Наші клієнти можуть бути впевнені, що наш широкий асортимент дозволить їм зайняти свою нішу на ринку і впевнено розвиватися », - пояснює доктор Хольгер Хеттих.

Серійні інноваційні рішення для післяпродажного обслуговування: електричний підсилювач гальм TRW для електромобілів
З підвищенням ефективності двигунів внутрішнього згоряння, поширенням гібридних автомобілів і електромобілів особливо актуальні стають модульні масштабовані рішення для гальмівної системи. Електричний підсилювач гальма TRW являє собою спеціальну електронну систему для збільшення зусилля водія, прикладають до педалі гальма, а також його точного дозування, замінюючи традиційні вакуумні підсилювачі гальм і навіть застосовувані вакуумні насоси, системи шлангів, кабелів, блоків, які обслуговують їх. Дана система TRW і ZF Aftermarket - справжня інновація в області серійного виробництва. Вона не тільки відповідає високим вимогам до комфорту і стандартам безпеки, а й підтримує рекуперацію енергії гальмування, а значить, підходить для багатьох автомобілів, що працюють виключно на електричній тязі. Спеціальна програмна функція забезпечує надійне утримання в режимі паркування за допомогою електричного стоянкового гальма.

Новинка на ринку післяпродажного обслуговування: модульні датчики АБС бренду WABCO
Новітній продукт марки WABCO допоможе знизити витрати і підвищити задоволеність клієнтів. Він дозволяє вирішити поширену проблему: коли на СТО потрапляють комерційні автомобілі з несправним датчиком АБС, виникає необхідність замовити конкретну модель даної запчастини, але вона може бути відсутнім у дилера. Спеціально для таких випадків, з якими стикаються незалежні СТО, був розроблений модульний датчик АБС. Він складається з короткого датчика АБС зі стандартним роз'ємом KEA, який кріпиться до колеса, подовжувач кабелю (довжина може варіюватися) і набором адаптерів, що відповідають основним типам ЕБУ, доступним на ринку. Після установки модульної системи на автомобіль заміні підлягатиме лише несправний компонент, що значно прискорить ремонт, а також скоротить час простою і відповідні витрати.

Система відрізняється своєю універсальністю: СТО більше не буде потрібно тримати на складі широкий асортимент різних датчиків. Варіювання трьох параметрів (тип датчика, довжина, тип роз'єму) дозволяє замінити сотні модифікацій готових виробів. Замість понад 400 оригінальних запчастин тепер використовуються лише два існуючих датчика АБС, десять подовжувальних кабелів і вісім адаптерів. В майбутньому планується розширити ряд адаптерів, щоб система покривала ще більше оригінальних артикулів. До кінця року стане доступним інструмент для вибору датчика частоти обертання колеса, який допоможе співробітникам СТО підбирати потрібну комбінацію варіантів, навіть не маючи під рукою інших запчастин для порівняння.

ZF Bus Connect: як дізнатися все про транспортні засоби
ZF Bus Connect - новий продукт для післяпродажного обслуговування нового покоління. Це інструмент управління автопарком, що дозволяє підприємствам громадського транспорту і приватним перевізникам підвищити ефективність і ККД процесу перевезень.

 • Безпека. Система відстеження дій водія і небезпечних ситуацій на дорозі поряд з геозонірованіем допомагає запобігти аварії і захищає від угону.
 • Ефективність. Оцінка даних, що надходять від кожного транспортного засобу, в режимі реального часу дозволяє оптимізувати роботу водія, коригувати маршрути і знизити витрату палива.
 • Час корисної роботи. Раннє виявлення пошкоджень або зносу витратних матеріалів, а також діагностика і ремонт «на льоту» дозволяють скоротити час простою.

ZF Bus Connect може використовуватися з гібридними і електричними автобусами, а також в автопарках з різними типами транспортних засобів. Користувачі отримують детальні відомості про кожному автобусі: є відстеження місцезнаходження в режимі реального часу, поточної витрати палива або заряду акумулятора; можна переглянути статус технічного обслуговування конструктивних елементів, рівень тиску повітря в шинах, ступінь зносу гальм та інші системні повідомлення.

Партнерство - ключ до успіху
Коли мова йде про розвиток післяпродажного обслуговування нового покоління, не можна недооцінювати важливість партнерства з іншими компаніями.

«З чим не впоратися самотужки - з тим можна впоратися спільно». «Ці слова були сказані майже 200 років тому, але і зараз вони не втрачають актуальність», - підкреслює доктор Хольгер Хеттих. «Досягнення глобальних цілей, таких як становлення економіки сталого розвитку, подолання цифрової ізоляції і навіть розробка концепції післяпродажного обслуговування автомобілів нового покоління, можливо тільки спільними зусиллями. Дивізіон ZF Aftermarket радий новим партнерам, які вітають інновації та трансформації, і, як і ми, прагнуть зробити водіння і обслуговування автомобілів безпечним для навколишнього середовища і привабливим для споживачів».

порекомендувати іншим

Наскільки Вам сподобалася стаття? голосів: 0

 • 0
  ЗАДОВОЛЕНИЙ
 • 0
  ЗДИВОВАНИЙ
 • 0
  ПРОІНФОРМОВАНИЙ
 • 0
  МЕНІ НЕЦІКАВО
 • 0
  СУМНИЙ
 • 0
  РОЗЛЮЧЕНИЙ
 • 0
  НЕМА СЛІВ

КОМЕНТАРІ (0)

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Будь ласка, введіть відповідь
  КОМЕНТАРІВ НЕМАЄ...
do góry strony