РекламаGates 2021

Приєднуйтесь до технічних вебінарів від NRF у прямому ефірі на THE BUBBLE.

NRF організовує унікальний захід під назвою THE BUBBLE. NRF знає, що більшість людей не зможуть відвідати Automechanika Frankfurt 2021. Ось чому NRF організовує цей додатковий захід за тиждень до присутності компанії у Франкфурті. Захід пройде з 6 по 9 вересня в Валенсії (Іспанія), де збереться міжнародна команда NRF.
Польський підрозділ NRF вирішив проїхати весь шлях до Валенсії. Зустрічайте нас у дорозі, команда подорожує в кемпінгах з індивідуальним декором!

#COOLHOUSEONTHEROAD перетне такі місця:
Гданськ (Польща) -> Брно (Чехія) -> Відень (Австрія) -> Загреб (Хорватія) -> Горіція (Словенія) -> Верона (Італія) -> Кремона (Італія) -> Генуя (Італія) -> Ніцца ( Франція) -> Марсель (Франція) -> Барселона (Іспанія) -> Валенсія (Іспанія)

Під час THE BUBBLE компанія NRF зустрічатиметься з клієнтами на онлайн-зустрічах. Ви б хотіли з нами поспілкуватися?

Запишіться на онлайн-зустріч тут: https://www.nrf.eu/thebubble

Крім того, всі бажаючі можуть приєднатися до технічних тренінгів у прямому ефірі. З цікавими темами, такими як обслуговування кондиціонерів в електромобілях. Хочете взяти участь в технічному вебінарі в реальному часі? Відвідайте www.nrf.eu/thebubble, щоб дізнатися повний розклад. NRF проводить всі вебінари на 8 різних мовах, зокрема і російською.

Ви можете натиснути ENTER LIVE WEBINAR, щоб приєднатися до вебінарів. І в новому вікні з'явиться вебінар кімната з тренінгом.

* Зверніть увагу, що час на сайті вказано з відставанням від київського на 1 годину. Трансляції проходитимуть щодня о 10:30.

https://www.nrf.eu/thebubble

порекомендувати іншим

Наскільки Вам сподобалася стаття? голосів: 0

 • 0
  ЗАДОВОЛЕНИЙ
 • 0
  ЗДИВОВАНИЙ
 • 0
  ПРОІНФОРМОВАНИЙ
 • 0
  МЕНІ НЕЦІКАВО
 • 0
  СУМНИЙ
 • 0
  РОЗЛЮЧЕНИЙ
 • 0
  НЕМА СЛІВ

КОМЕНТАРІ (0)

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Будь ласка, введіть відповідь
  КОМЕНТАРІВ НЕМАЄ...
do góry strony