Рекламаbilstein brand 2022

Нові продукти

Автоінструмент

Варто знати

більше року тому  29.07.2021, ~ Administrator   

Професійний персонал СТО потребує професійних інструментів. ZF Aftermarket доповнив свій асортимент спеціальних інструментів набором для заміни амортизаторів. Він дозволяє правильно встановлювати амортизатори будь-якої конструкції.

Заміна амортизаторів ー одне з повсякденних завдань на станціях технічного обслуговування, і дуже важливо використовувати правильні та якісні інструменти, які підходять для цього виду робіт. Це дозволяє виконувати такі завдання найбільш безпечно і швидко. При інтенсивній та якісній роботі СТО може помітно збільшити свій прибуток, навіть якщо буде економити лише кілька хвилин на кожній технологічній операції. До того ж використання спеціального інструменту знижує ризик виробничого травматизму та пошкодження запасних частин.

Саме тому ZF Aftermarket пропонує спеціально розроблений набір монтажних інструментів для заміни амортизаторів. Набір може бути використаний для безпечної установки більшості амортизаторів з асортименту ZF Aftermarket. У той же час він відповідає вимогам автовиробників і дозволяє встановлювати нові деталі відповідно до заводських інструкцій з ремонту.

Інструменти мають ергономічну форму, а компактна конструкція робить їх придатними для роботи у важкодоступних місцях. Набір спецінструменту містить все необхідне для безпечної та ефективної заміни вузлів і деталей, використання інших інструментів не потрібне. Наприклад, застосування ударного гайковерта для затягування або ослаблення гайки штока поршня може бути небезпечним, оскільки існує ризик обриву різьбової частини штока разом з гайкою або пошкодження клапанів поршня. Невеликі гайкові ключі з відкритим зевом або плоскогубці можуть легко зісковзнути і зіпсувати хромове покриття штока амортизатора. Проблему дозволяє вирішити набір спецінструменту Sachs: він містить спеціальну наскрізну тріскачку і спеціальні довгі головки, за допомогою яких можна утримувати шток поршня. Крім того, до комплекту входять два знімачі, призначені для демонтажу амортизаторів.

Загалом до набору входить 17 окремих інструментів, покладених в високоякісний і міцний пластиковий чемодан.

Набір інструментів для монтажу амортизаторів доповнює постійно розширюваний асортимент спеціальних інструментів ZF Aftermarket для ремонту вузлів і деталей приводу й підвіски. До них відносять інструмент для перевірки двомасового маховика, прилади для перевірки бокового биття дисків зчеплення, набори для установки і центрування зчеплення для легкових і вантажних автомобілів та інструменти для обслуговування зчеплення з компенсацією зносу XTend для легкових і легких комерційних автомобілів, а також система очищення поверхонь електричних контактів.

Набір спеціального інструменту Sachs для заміни амортизаторів має 17 окремих деталей

Фото: ZF

ZF Friedrichshafen AG
Концерн ZF є активним розробником і постачальником технологічних систем для мобільності легкових і комерційних автомобілів, а також промислової техніки по усьому світу. Концерн визначає мобільність наступного покоління, дозволяючи транспортним засобам «бачити», «мислити» і «діяти». Завдяки широкій пропозиції технологічних рішень ZF співпрацює як з відомими автовиробниками і транспортними компаніями, так і з новими підприємствами в області мобільності. ZF розробляє рішення для електрифікації різних типів транспортних засобів. Широкий асортимент продукції дозволяє скорочувати викид шкідливих речовин в атмосферу, вносячи значний внесок у захист навколишнього середовища.
29 травня 2020 завершилася операція з придбання WABCO. На даний момент ZF об'єднує близько 260 представництв в 41 країні світу, а загальна чисельність співробітників складає 160 тисяч осіб. У 2019 незалежні на той момент компанії досягли обсягу продажів в 36,5 млрд. євро (ZF) і 3,4 млрд. євро (WABCO).
Комплексні підходи і повна лінійка продукції дивізіону Aftermarket концерну ZF Friedrichshafen AG забезпечують надійність і економічність транспортних засобів упродовж усього життєвого циклу. Завдяки відомим торговим маркам, інноваційним цифровим рішенням, міжнародній сервісній мережі і широкому асортименту продукції, що відповідає вимогам кожного конкретного ринку, ZF є затребуваним діловим партнером і займає друге місце серед постачальників на міжнародному ринку запасних частин.

Більше інформації та фото розміщені на сайті: www.zf.com/press

порекомендувати іншим

Наскільки Вам сподобалася стаття? голосів: 1

 • 1
  ЗАДОВОЛЕНИЙ
 • 0
  ЗДИВОВАНИЙ
 • 0
  ПРОІНФОРМОВАНИЙ
 • 0
  МЕНІ НЕЦІКАВО
 • 0
  СУМНИЙ
 • 0
  РОЗЛЮЧЕНИЙ
 • 0
  НЕМА СЛІВ

КОМЕНТАРІ (0)

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Будь ласка, введіть відповідь
  КОМЕНТАРІВ НЕМАЄ...
do góry strony