Нові продукти

Шини

Варто знати

місяць тому  14.12.2020, ~ Administrator   

Під час незалежних випробувань шин, проведених в цьому році різними європейськими галузевими журналами, шини Hankook Kinergy 4S 2 ще раз продемонстрували свої вражаючі робочі характеристики. З більш ніж 20-річним досвідом розробки всесезонних протекторів виробник шин є одним зі світових піонерів у цій галузі. Результати незалежного тестування, яке проводилося європейською торговою пресою, говорять самі за себе.
    ­
­ Kinergy 4S 2 є всесезонною шиною для легкових автомобілів. Вона також доступна у версії Kinergy 4S 2 X для позашляховиків. Виробник преміум-класу Hankook пропонує продукт для клієнтів, які хочуть уникнути заміни шин двічі на рік і при цьому пам’ятають щодо безпеки. Німецьке автомобільне видання Auto Bild Allrad обрало Hankook Kinergy 4S 2 переможцем випробувань всесезонних шин поточного року. Редакція журналу прокоментувала своє рішення: «Всебічний талант з відмінними ходовими якостями, динамічними характеристиками керованості, гармонійною поведінкою рульового управління у будь-яких погодних умовах, а також короткий гальмівний шлях на снігу і на мокрій дорозі».

Випробувачам спорідненого журналу Auto Bild також сподобалися V-подібний рисунок і ультрасучасний склад протектора, що виготовлений з натуральних нафтопродуктів. «Переконливі ходові якості на мокрому дорожньому покритті, чудові характеристики на снігу, короткий гальмівний шлях на мокрій і сухій дорозі, дуже хороший резерв на випадок аквапланування», — таким був висновок редакції, яка присудила Hankook Kinergy 4S 2 загальну оцінку «добре». Експерти інтернет-журналу Tire Reviews «настійно рекомендують» всепогодний малюнок протектора Hankook, а також підтверджують його добре збалансовані характеристики. Шина також стала переконливою для редакторів розділу випробувань британського автомобільного журналу Auto Express, які рекомендували її своїм читачам для придбання.

Із розробкою Kinergy 4S 2 виробник шин преміум-класу Hankook отримав всесезонного фахівця для різних погодних і температурних умов. Шина п'ятого покоління Kinergy 4S 2 забезпечує ще більш збалансовану і стабільну продуктивність. Шина призначена в першу чергу для тих, хто любить якість і цінує економію. Вона припаде до смаку водіям, які не хочуть міняти шини кожні шість місяців, і при цьому бажають отримати збалансованість характеристик і безпеку на дорозі протягом всього року. Зокрема, з огляду на все більш мінливі погодні умови в Європі, а також переважне використання в містах, шина є привабливою альтернативою для забезпечення цілорічної мобільності і дотримання законодавчих норм. Завдяки символу сніжинки (3PMSF), що є обов'язковим для зимових шин в Європі з січня 2018 року, шину також можна використовувати протягом усього року в країнах як з ситуативними, так і зі статичними вимогами до зимових шин.

Всесезонна шина Kinergy 4S 2 є справжнім універсалом, що поєднує в собі характеристики літніх і зимових шин без погіршення властивостей, пов'язаних з температурою. Крім того, вона забезпечує високу надійність на вологій, сухій і засніженій дорозі. Це стало можливим завдяки таким особливостям, як направлений малюнок протектора. Перехресні канавки V-подібного малюнка протектора забезпечують достатню стійкість під час руху навіть в холодну пору року. Їх доповнюють дуже широкі основні двоступеневі дренажні канавки, завдяки яким вода відводиться в сторони навіть під час сильного дощу. Таким чином, дренажна система запобігає акваплануванню і ще більш ефективно відводить сльоту з-під протектора. Ці властивості підтримуються складом протектора з високоякісного полімерного композиту з частинками діоксиду кремнію, який забезпечує відмінне зчеплення з мокрою дорогою завдяки пропорції натуральних нафтопродуктів і смол.

порекомендувати іншим

Наскільки Вам сподобалася стаття? голосів: 1

 • 0
  ЗАДОВОЛЕНИЙ
 • 0
  ЗДИВОВАНИЙ
 • 1
  ПРОІНФОРМОВАНИЙ
 • 0
  МЕНІ НЕЦІКАВО
 • 0
  СУМНИЙ
 • 0
  РОЗЛЮЧЕНИЙ
 • 0
  НЕМА СЛІВ

КОМЕНТАРІ (0)

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Будь ласка, введіть відповідь
  КОМЕНТАРІВ НЕМАЄ...
do góry strony