Рекламаbilstein video 2022

Нові продукти

Шини

Варто знати

10 днів тому  10.05.2022, ~ Administrator   

Volkswagen Commercial Vehicles схвалила для комплектації VW Caddy шини виробництва Continental двох моделей – всесезонні Continental AllSeasonContact та літні EcoContact 6. Обидві шини були оптимізовані для зниження опору коченню та отримали найвищу оцінку “A” за паливну економічність за системою європейського маркування.

У Continental підкреслюють, що стали однією з перших шинних компаній, успішно розробивших всесезонну шину, яка отримала рейтинг "A" за енергоефективність. «У технічному відношенні розробка всесезонної шини – особливо складне завдання, оскільки воно має забезпечувати оптимальне зчеплення та максимальну безпеку і в літній, і в зимовий період, – зазначають у компанії. – Тому AllSeasonContact поєднують ключові елементи преміальних літніх і зимових шин Continental, а в недавньому тесті всесезонних шин, проведеному німецьким автомобільним журналом Auto Bild, ця модель отримала рейтинг "Зразково" за універсальність і хороше співвідношення ціни і якості».

Літні шини EcoContact 6 поєднують енергоефективність, високий ресурс, гарні гальмівні якості та керованість. «EcoContact 6 гарантують надійне зчеплення на сухих та мокрих дорогах, а також дуже хорошу стійкість у поворотах, навіть на високих швидкостях, – заявляють у компанії. – Шини нещодавно продемонстрували свою економічність у тесті Auto Zeiting, де оминули дев'ять інших продуктів від виробників з Європи, Азії та Америки у випробуваннях на опір коченню та отримали від редакції журналу рекомендацію за здатність економити паливо».

 Continental AllSeasonContact будуть поставлятися для Caddy у розмірах 205/60 R16 96H XL та 215/55 R17 98H XL, а EcoContact 6 – у розмірності 215/55 R17 98H XL. Компанія також пропонує власникам  Caddy зимові шини WinterContact TS 870, які «мають вражаючі характеристики в будь-яких умовах зимового періоду, забезпечуючи ефективне гальмування та точні реакції на дії водія, і нещодавно перемогли у великому тесті Auto Bild».

порекомендувати іншим

Наскільки Вам сподобалася стаття? голосів: 0

 • 0
  ЗАДОВОЛЕНИЙ
 • 0
  ЗДИВОВАНИЙ
 • 0
  ПРОІНФОРМОВАНИЙ
 • 0
  МЕНІ НЕЦІКАВО
 • 0
  СУМНИЙ
 • 0
  РОЗЛЮЧЕНИЙ
 • 0
  НЕМА СЛІВ

КОМЕНТАРІ (0)

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Будь ласка, введіть відповідь
  КОМЕНТАРІВ НЕМАЄ...
do góry strony