Варто знати

Події

ВИСТАВКИ

закордоном

11 місяців тому  02.11.2020, ~ Administrator   

Autopromotec, одна з найбільших спеціалізованих міжнародних виставок авторемонтного обладнання та товарів для післяпродажного обслуговування автомобілів, оголошує про перенесення наступного заходу, раніше запланованого в Болоньї на 26-29 травня 2021 року. Наступна виставка відбудеться роком пізніше – 25-28 травня 2022 року.

Виставка  Autopromotec,  подія, яка вже протягом 50 років збирає всі групи товарів в сфері „афтермаркет”, після глибокого аналізу економічної та санепідемічної ситуації у глобальному масштабі прийняла важливе рішення, головною метою якого є забезпечення безпеки і захист здоров’я для учасників та відвідувачів. З майже 1700 компаній-експонентів, які традиційно обирають Autopromotec для презентації своїх товарів та послуг, 43% були іноземними компаніями (за даними виставки 2019-го року). Перенесення заходу на 2022 рік є цілком виправданим, адже чимало аналітиків вважають цей рік початком економічне відновлення. І це дасть змогу компаніям-експонентам інвестувати свої фінансові ресурси  в  більш  підходящий  момент, тим  самим  отримати  можливість максимізувати  бізнес-можливості, що завжди було сильним моментом виставки в Болоньї. Після вимушеного перенесення, Autopromotec тепер відбуватиметься у парні роки.

«Пандемія Covid-19 продовжує зберігати високі рівні зараження, і жорсткі обмеження в міжнародних подорожах зберігаються», - говорить Ренцо Сервадей, генеральний директор Autopromotec. "Правильне планування з боку всіх учасників сектору має вирішальне значення для створення заходів високого рівня, але невизначеність, пов'язана із заходами щодо подолання кризи санітарної ситуації, ускладнює національним та міжнародним учасникам виставки та відвідувачам планувати свої бізнесподорожі заздалегідь».

«Форми попередньої реєстрації, отримані від компаній-учасниць, до цього часу залишаються актуальними», - продовжує пан Сервадей. - «Для супроводу галузі до 2022 року Autopromotec працює над цифровим проектом, який з травня наступного року буде підтримувати компанії на зв’язку зі світовим ринком».

ДОВІДКА:
Autopromotec – це міжнародна виставка авторемонтного облад нання та товарів для післяпродажного  обслуговування  автомобілів,  що  проходить  кожні два роки у виставковому центрі італійського міста Болонья. Заснований у 1965 році, захід організовує компанія Promotec, належить AIRP – Associazione Italiana Ricostruttori Pneumatici  (Італійська  асоціація виробників  та  дистриб’юторів шин)  та  AICA  –  Associazione Italiana Costruttori Autoattrezzature (Італійська асоціація виробників обладнання для СТО). Унікальна формула заснована на спеціалізації, професіоналізмі та якості виставки, справжньому місці зустрічі між виробниками та користувачами. Виставка, що включає понад 580 категорій  товарів,  охоплює  усі підгалузі  післяпродажного  ринку та має форму спеціалізованих виставкових залів, де відвідувачі можуть  легко  планувати персоналізовані маршрути, виходячи із своїх професійних інтересів. Завдяки  інтенсивній  рекламній діяльності, що підтримується як на інституційному рівні, так і торговими асоціаціями, протягом 28 попередніх виставок Autopromotec відчував  постійне  зростання міжнародного зацікавлення. Кожного разу захід приділяє велику увагу навчанню з AutopromotecEDU, аналітичним центром, присвяченим аналізу торгівлі та найактуальнішим й інноваційним темам, що стосують ся ринку „афтермаркет” .

журнал "Сучасна автомайстерня" № 7-8 (144)

порекомендувати іншим

Наскільки Вам сподобалася стаття? голосів: 0

 • 0
  ЗАДОВОЛЕНИЙ
 • 0
  ЗДИВОВАНИЙ
 • 0
  ПРОІНФОРМОВАНИЙ
 • 0
  МЕНІ НЕЦІКАВО
 • 0
  СУМНИЙ
 • 0
  РОЗЛЮЧЕНИЙ
 • 0
  НЕМА СЛІВ

КОМЕНТАРІ (0)

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Будь ласка, введіть відповідь
  КОМЕНТАРІВ НЕМАЄ...
do góry strony