РекламаCTR2020

Organizator: Autopromotec

Від: 22.05.2019

До: 26.05.2019

Менше як за місяць до початку 28-ї виставки Autopromotec, найбільшої спеціалізованої міжнародної виставки оригінального обладнання та післяпродажного обслуговування автомобілів, що відбудеться 22-26 травня 2019 року в Болонському виставковому центрі, організатори оголосили про запуск важливих проектів, спрямованих на посилення міжнародного профілю виставки та підтримки ланцюга поставок автомобільної продукції, виготовленої в Італії на зовнішні ринки. Проекти є природним продовженням стратегії розвитку Autopromotec, яка в останні роки приділяє більше уваги міжнародному характеру виставки.

Роль Autopromotec як основної виставки для промисловості та як події, здатної окреслити поточні та майбутні тенденції ринку на глобальному рівні, була підтверджена останніми виставками. Зокрема, минулорічна Autopromotec 2017 зібрала рекордні дані, як щодо загальних учасників (1,599, + 4,5% у порівнянні з 2015 роком) та професіоналів галузі (113 616, + 9% у порівнянні з 2015 р.). Також були вражаючі дані про міжнародну участь у виставці, що свідчить про збільшення глобального масштабу Autopromotec: в 2017 році 43% учасників (представники 53 країн), а також 23 807 професіоналів були з-за кордону.

З таким акцентом на глобальний розвиток, на початку травня було підписано угоду між організаторами Autopromotec та M & T Italia, консалтинговою фірмою, що спеціалізується на міжнародному розвитку бізнесу. Протягом останніх декількох років фірма надавала підтримку органам, установам, діловим мережам та окремим компаніям у вивченні закордонних ринків та пропонувала можливості позиціонування за кордоном.

Завдяки підписаній угоді нещодавно започаткували проект "Autopromotec Follow Me - міжнародні проекти" з розробкою заходів щодо поширення інформації на зовнішніх ринках, включаючи аналіз бізнес-секторів, розвиток відносин, ринкових місій та, зокрема, координованих проектів для колективних поїздок на спеціально організовані міжнародні виставки.

Ренцо Серваді, генеральний директор компанії Autopromotec, коментує: "Метою, яку ми встановили, є реалізація шляху, що дозволяє компаніям використовувати можливості та виклики, які виникають на все більш глобалізованому ринку. Завдяки цьому проекту, Autopromotec має на меті підтримку експонентів, супроводжуючи їх на міжнародних ринках, і водночас збільшення кількості іноземних учасників на Болонській виставці". Результатом проекту буде не лише посилення міжнародної промоції самої виставки, а й безпосереднє залучення на глобальний ринок компаній, що пропонуватимуть постійно оновлюваний ассортимент та пропозиції щодо доступу на ринки, що розвиваються, за конкурентними цінами і за рахунок інституційної підтримки через ITA (Italian Trade Agency) та фінансової підтримки через мережі спільних контактів, що є результатом успіху Autopromotec. Все це та інше можна знайти в спеціальному розділі веб-сайту Autopromotec: www.autopromotec.com

"Autopromotec Follow Me - міжнародні проекти" буде координувати Еммануель Вічентіні, який раніше був бренд-менеджером Autopromotec і на даний час є керівником проекту M & T Italia. Завдяки багаторічному досвіду у міжнародній промоції виставки, ця кандидатура стала логічним вибором для організаторів спільного проекту.

Міжнародна рекламна кампанія Autopromotec 2019 продовжиться у вигляді інших видів діяльності: організатори запланували декілька місій за кордоном, подібних до тих, що проводилися в минулі роки, деякі вже розпочато, інші - на етапі планування. За підтримки Регіону Емілія-Романья буде організовано місії в Ізраїлю, Ірані, Бразилії, Колумбії, Чилі, Перу, Аргентині, Болівії, Південній Африці, Таїланді, В'єтнамі та Росії. А через спеціальний фонд «Made in Italy», який в даний час переформатовує ITA, місії координуватимуть для охоплення багатьох інших країн, що повинно залучити понад 150 потужних учасників з більш ніж 35 країн, важливих для ринку післяпродажного обслуговування автомобілів.
По мірі наближення події з'являться детальні відомості про міжнародне просування Autopromotec з даними про бізнес-зустрічі, дні преси, різноманітні заходи, конференції, меморандуми про взаєморозуміння та багато іншого.

Щоб залишатися в курсі всіх новин та подій довкола Autopromotec2019, варто відвідати сайт www.autopromotec.com та стежити у соцмережах:

-    Facebook
-    Twitter

порекомендувати іншим

Наскільки Вам сподобалася стаття? голосів: 0

 • 0
  ЗАДОВОЛЕНИЙ
 • 0
  ЗДИВОВАНИЙ
 • 0
  ПРОІНФОРМОВАНИЙ
 • 0
  МЕНІ НЕЦІКАВО
 • 0
  СУМНИЙ
 • 0
  РОЗЛЮЧЕНИЙ
 • 0
  НЕМА СЛІВ

КОМЕНТАРІ (0)

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Будь ласка, введіть відповідь
  КОМЕНТАРІВ НЕМАЄ...
do góry strony