РекламаCTR2020

Менше як за рік до початку 28-ї виставки Autopromotec, найбільшої спеціалізованої міжнародної виставки оригінального обладнання та післяпродажного обслуговування автомобілів, що відбудеться 22-26 травня 2019 року в Болонському виставковому центрі, організатори залучили представників установ, університетів та виробників транспортних засобів, компонентів й обладнання для конференції Autopromotec – "Стан промисловості 2018 року". Метою даного заходу є окреслити майбутню реальність, з якою доведеться стикнутися автомобільному ринку з урахуванням нових потреб мобільності, еволюції онлайн-життя, технологій та, загалом, незворотних парадигм майбутнього, що охоплюватимуть автомобільний світ у всіх його аспектах.

"Ми переживаємо не зміни, а метаморфозу", - пояснює соціолог Франческо Морасе, професор соціальних інновацій Міланського політехнічного інституту та президент майбутньої концептуальної лабораторії. "Це не епоха змін, а зміна епохи", - додав він.

Конференція Autopromotec 2018 представила цікаву ідеї, розвінчуючи деякі фальшиві міфи про вплив майбутньої мобільності на ринок післяпродажного обслуговування автомобілів, відновивши оптимізм у галузі ремонту автомобілів. Електричні транспортні засоби та спільна мобільність змінюватимуться і скоротять кількість транспортних засобів на дорогах, автомобілі будуть безпечнішими та складнішими, і вони, як правило, матимуть менше компонентів через електрифікацію. Тим не менше, допомога залишатиметься потрібною, навіть якщо це буде суттєво відрізнятись від того, що було дотепер, створюючи сервіси, про які ми навіть не замислювалися в недалекому минулому.

Прикладом, насамперед, є посилення присутності систем ADAS, які потребують калібрування після кожного втручання, а також і спеціалізованих операторів. Ці дії були невідомі до вчорашнього дня, але це вказує на чудову ділову можливість. Через різні аспекти, робота автомеханіка продовжить існувати, але з дещо іншими підходами, до яких ринок повинен буде адаптуватися. Ще один висновок конференції: спричинена шляхом оцифрування революція. Необхідно розуміти, як інтерпретувати нові потреби клієнта, діючи з набагато коротшим часом відповіді, постійно оновлюючи та використовуючи Інтернет, щоб безпосередньо надати послуги СТО замовнику. Тому автомайстерням доведеться покращувати комунікацію, розвивати веб-сайти та ефективні соціальні канали, як цього вимагають споживачі.

Інша концепція, яка часто виникала під час конференції Autopromotec 2018. Окрім обміну мобільністю, що відбувається в усьому світі, особливо в останні роки, ринок післяпродажного обслуговування автомобілів має розвивати стратегії для всіх задіяних суб'єктів (компанії навчальні заклади та СТО), які повинні стати однією командою, що створить потужні тренінги, необхідні для навчання професіоналів, які зможуть ефективно діяти в нових умовах, не переймаючись змінами.

"Основні меседжі, які ми хотіли обговорити протягом двох днів на конференції Autopromotec, полягають у тому, що майбутнє формується зараз і потребує спільних підходів до його використання. Це руйнівний момент, який вимагає швидких рішень", - говорить Ренцо Серваді, виконавчий директор Autopromotec. "Ми не повинні боятися майбутнього, і хоча існує багато речей, які ми, ймовірно, більше не будемо робити, також існує безліч нових послуг, які повинні бути запропоновані клієнту. Ми повинні вміти створювати систему, пояснюючи що людство залишається центром нашого аналізу: якщо ми зможемо це зробити, цінність лише зростатиме ", - додав він.

"Під час конференції Autopromotec 2018 доволы часто виникало підтвердження, що виставка є ідеальним місцем для післяпродажного ринку", продовжує Ренцо Серваді. "З одного боку, Autopromotec пропонує унікальну можливість ознайомитись з продуктами та послугами, які підтримують ринок під час цього епохального стрибка, а з іншого, виставка пропонує себе як ексклюзивний захід для підвищення знань та технічних навичок, пов'язаних з новими тенденціями, дає шанс професіоналам працювати разом, щоб трансформувати виклики, які ринок формує через прагнення відновити врачені можливості. Нарешті, але не менш важливо, AutopromotecEDU дає можливість дізнатись більше про правила, нові технології, а також нові маркетингові та комунікаційні засоби, доступні для післяпродажного обслуговування, що являється логічним продовженням того, що було обговорено на конференції Autopromotec ", - завершує Серваді.

Щоб залишатися в курсі всіх новин та подій довкола Autopromotec2019, варто відвідати сайт www.autopromotec.com та стежити у соцмережах:

-   Facebook
-   Twitter: @Autopromotec and #Autopromotec2019

порекомендувати іншим

Наскільки Вам сподобалася стаття? голосів: 0

 • 0
  ЗАДОВОЛЕНИЙ
 • 0
  ЗДИВОВАНИЙ
 • 0
  ПРОІНФОРМОВАНИЙ
 • 0
  МЕНІ НЕЦІКАВО
 • 0
  СУМНИЙ
 • 0
  РОЗЛЮЧЕНИЙ
 • 0
  НЕМА СЛІВ

КОМЕНТАРІ (0)

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Будь ласка, введіть відповідь
  КОМЕНТАРІВ НЕМАЄ...
do góry strony