Реклама
Spektr

«Digital first» ( «Цифрові технології в життя») - так звучить девіз гамбурзької компанії-виробника автозапчастин MEYLE. Віртуальні зустрічі з клієнтами і партнерами грають важливу роль, особливо в період пандемії: незважаючи на те, що проведення провідної виставки Automechanika 2021 у звичайному форматі неможливо, компанія MEYLE за допомогою власного цифрового виставкового стенду знову привертає увагу до основних подій і розробок MEYLE. Виставка MEYLE Exhibition Hamburg 2021 – це вже другий досвід інтерактивної онлайн-взаємодії з брендом, при цьому клієнти MEYLE можуть особисто обмінятися думками з експертами і фахівцями окремих продуктових груп. Перша версія цифрового виставкового стенду MEYLExperience 2020 року, представлена компанією в минулому році, привернула увагу більше 700 учасників.

Віртуальний виставковий стенд MEYLE Exhibition Hamburg 2021 від компанії MEYLE є ще одним важливим елементом цифрової стратегії, в рамках якої компанія пропонує клієнтам і партнерам можливість обмінятися думками з потрібних тем і продуктів. Як і минулого року, спеціально розроблене і реалізоване на платформі Microsoft Teams цифрове рішення забезпечує варіанти взаємодії та презентації, які індивідуально адаптовані до відповідних потреб та інтересів клієнтів. Планування заходів стає ще зручніше завдяки спеціально розробленому програмному інструменту для організації віртуальних зустрічей. «Звичайно, ми були б раді в 2021 році продовжити обговорення й обмін думками з нашими клієнтами і партнерами особисто у Франкфурті. Незважаючи на всі переваги цифрового взаємодії, ніщо не може замінити особистий контакт, - пояснює Крістіан Людвіг, віце-президент з продажу MEYLE AG. - Тим не менш, ми раді знову звернутися до цифрового формату в цьому році, щоб ділитися з нашими клієнтами новинами й актуальними темами зі світу MEYLE, а також проводити індивідуальні зустрічі та консультації з учасниками в будь-якій точці світу».

У 2021 році MEYLE в черговий раз запропонує безліч актуальних рішень і продуктів, що дозволяють спростити повсякденну роботу автосервісів: до них входять цифрові сервіси, наприклад клієнтський портал DRIVER Portal, нові цифрові тренінги та інноваційні онлайн-курси, а також спонсорство та підтримка клієнтів – ключову увагу приділяють прямому контакту з партнерами і сервісними майстернями по всьому світу. Поряд з комплексними пропозиціями в арсеналі компанії є надійні сервісні рішення для майстерень. На думку автомеханіків, MEYLE розробляє досконаліші запчастини, які економлять час і гроші, полегшують повсякденну роботу та забезпечують тим самим реальну вигоду для майстерень. Крім того, учасники познайомляться з асортиментом продукції MEYLE (гальмівна система, підвіска і кермове управління, трансмісія, електронні пристрої, двигун, фільтри, рішення для вантажних автомобілів) і зможуть взяти участь у цікавих дискусіях щодо продукції з експертами і технічними фахівцями MEYLE.

Серед основних тем планується також обговорення менеджменту якості MEYLE і діяльності MEYLE в сфері корпоративної відповідальності: «Наша мета – підтримати незалежний ринок автокомпонентів кращими запчастинами і екологічними рішеннями для ремонту, що дозволить збільшити термін експлуатації транспортних засобів завдяки ефективному використанню ресурсів, - уточнює Крістіан Людвіг . - Для забезпечення незмінно високого стандарту якості і забезпечення їх довговічності – розробка запасних частин, послуг, даних і комплексних концепцій MEYLE грає не менш важливу роль і допомагає нашим клієнтам досягти успіху на ринку.
Ми продовжимо роботу в цьому напрямку на цифровому стенді MEYLE Exhibition Hamburg 2021. Ми з нетерпінням чекаємо інтенсивний обмін думками і будемо раді більш ґрунтовно обговорити теми в ході особистих зустрічей».

Виставка MEYLE Exhibition Hamburg 2021 пройде з 6 вересня по 1 жовтня 2021 року і орієнтована виключно на клієнтів MEYLE на незалежному ринку автокомпонентів.

порекомендувати іншим

Наскільки Вам сподобалася стаття? голосів: 0

 • 0
  ЗАДОВОЛЕНИЙ
 • 0
  ЗДИВОВАНИЙ
 • 0
  ПРОІНФОРМОВАНИЙ
 • 0
  МЕНІ НЕЦІКАВО
 • 0
  СУМНИЙ
 • 0
  РОЗЛЮЧЕНИЙ
 • 0
  НЕМА СЛІВ

КОМЕНТАРІ (0)

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Будь ласка, введіть відповідь
  КОМЕНТАРІВ НЕМАЄ...
do góry strony