РекламаCTR2020

Чим відрізняється гальмівна колодка Xtra від стандартної колодки?

Наші колеги з Brembo взяли інтерв'ю у Стефано Превіталі, менеджера по групі товарів підрозділу післяпродажного обслуговування Brembo, на тему основних відмінностей між стандартною колодкою і колодкою Xtra, щоб допомогти користувачам при виборі правильного компонента для своєї гальмівної системи.

Стефано, колодки Brembo Xtra розроблені для поліпшення властивостей перфорованих дисків Xtra і дисків з насічками Brembo Max. Які у них переваги перед стандартними колодками?
Гальмівна колодка, аналогічна оригінальній, як правило, розрахована на диск з гальмівною поверхнею без механічної обробки. Однак випробування показують, що вони добре поводяться і з дисками гами X, хоч і не дозволяють найбільш повно відчути всі переваги перфорації або насічок.

На відміну від них, колодки Brembo Xtra, якщо їх використати у поєднанні з дисками Xtra і Max, демонструють вищі показники, а також чудову безшумність та довговічність. Крім того, наявність отворів і насічок робить вирішальний вплив на ефективність самих колодок, а, отже, і всієї гальмівної системи.

На скільки відсотків орієнтовно поліпшується ефективність?
Неможливо точно визначити у відсотках, наскільки поліпшується ефективність, оскільки це залежить від різних факторів (типу автомобіля, оригінальної гальмівної системи, стилю водіння та ін.). Проте можна сказати, яку конкретну користь отримує сам користувач, навіть якщо він не є експертом: педаль краще відчувається, гальма швидше реагують, оптимальна робота навіть при високих температурах, помірне зношування з урахуванням типу виробу. Стабільний коефіцієнт тертя навіть при коливаннях температури перешкоджає утворенню гарячих точок на гальмівний поверхні і, отже, запобігає виникненню вібрацій.

Використання колодок Xtra несе в собі ще якісь переваги?
Випробування на зношування показали більш високу довговічність у порівнянні зі стандартними колодками на таких дисках як Brembo Max і Brembo Xtra, а, значить, буде менше пилу.

Можна оцінити збільшення довговічності у порівнянні зі стандартними колодками?
Використання колодок Xtra з дисками Max і Xtra на 20% збільшує довговічність порівняно з використанням стандартних колодок на тих же дисках.

За рахунок чого досягнуто це поліпшення?
Все також, завдяки складу BRM X L01! Для нових колодок Xtra використовується матеріал, в основі якого лежить ноу-хау компанії Brembo, розроблене для оригінального устаткування та високоефективної продукції, щоб підкорити вищі потужності. Він поєднує в собі всі необхідні властивості для ефективної і тихої роботи, яка потрібна в топ-сегменті.

порекомендувати іншим

Наскільки Вам сподобалася стаття? голосів: 1

 • 0
  ЗАДОВОЛЕНИЙ
 • 0
  ЗДИВОВАНИЙ
 • 0
  ПРОІНФОРМОВАНИЙ
 • 0
  МЕНІ НЕЦІКАВО
 • 0
  СУМНИЙ
 • 1
  РОЗЛЮЧЕНИЙ
 • 0
  НЕМА СЛІВ

КОМЕНТАРІ (0)

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Будь ласка, введіть відповідь
  КОМЕНТАРІВ НЕМАЄ...
do góry strony