Рекламаbilstein video 2022

Нові продукти

Шини

Варто знати

Події

9 місяців тому  19.09.2021, ~ Administrator   

Надвисокопродуктивна шина Hankook Ventus S1 evo 3 визнана переможцем літніх випробувань шин 2021 року, які проводяться найпопулярнішим британським автомобільним журналом Auto Express. Літня шина Hankook очолила рейтинг, отримавши максимальну кількість балів за гальмування на мокрій дорозі, що вкрай важливо для Великобританії.

Остання версія високопродуктивної шини преміум-класу Ventus S1 evo 3 від Hankook здобула першу перемогу у випробуваннях Summer Tire Test 2021, що проводяться самим популярним автомобільним журналом у Великобританії Auto Express Magazine. Для водіїв, які шукають об'єктивну інформацію щодо продуктивності, безпеки і паливної економічності шин, випробування Auto Express, що проводяться з 1998 року, вважаються еталоном. У випробуваннях, результати яких були опубліковані в спеціальному випуску за вересень 2021 року Ventus S1 evo 3 була представлена з 10-ма іншими брендами літніх шин в одному з найбільш продаваних розмірах 225/45 R17.

На випробувальному полігоні в північній Німеччині була проведена серія тестів для оцінки ключових характеристик, включаючи зчеплення на мокрій дорозі, зчеплення на сухій дорозі, рівень шуму, економія палива і ціна. Результати випробувань висловлювали у відсотках, щоб точно передати продуктивність шин, і підсумовували для отримання остаточного результату. Ventus S1 evo 3 стала лідером в категорії зчеплення на мокрій дорозі, тобто в тих умовах, коли швидше за все, буде перевищено межу зчеплення шин з покриттям. Auto Express прокоментував результат: «Заслуговує на увагу той факт, що розрив між лідером і наступним найкращим результатом, склав два метри. Ventus вже зупинилась, коли її суперник все ще рухався зі швидкістю 21 км на годину. Крім відмінного результату на прямий шина Hankook також продемонструвала чудові характеристики керованості на мокрій дорозі під час проходження петлі завдяки високим показникам щільності зчеплення передньої і задньої частини шини. Відмінне балансування і продуманий до найдрібніших деталей сталевий каркас шини дозволили їй впевнено проходити повороти. Шина також добре зарекомендувала себе в тестах стійкості до аквапланування на глибокій воді».

Представники британської компанії з онлайн-продажу шин Blackcircles.com, яка виступила спонсором випробувань, повідомили, що «шини Hankook є дуже популярними серед їх клієнтів. У відгуках часто хвалять їх зчеплення з дорогою, відмінну керованість і загальні характеристики».

Сангхун Лі, президент європейського підрозділу Hankook Tire, повідомив: «Ми дуже задоволені результатами останніх літніх тестів шин, проведених Auto Express. Шина Ventus S1 evo 3 вже отримала високу оцінку на випробуваннях високопродуктивних шин Tire Reviews 2021. Ця нагорода підкреслює нашу прихильність забезпеченню водіїв шинами з відмінними характеристиками керованості при потужному прискоренні, а також чудовими показниками гальмування на мокрій дорозі».

Ventus S1 evo 3 входить в комплект оригінального устаткування багатьох провідних марок автомобілів преміум-класу. Для отримання докладної інформації щодо першокласних шин Hankook відвідайте веб-сайт: www.hankooktire.com.

порекомендувати іншим

Наскільки Вам сподобалася стаття? голосів: 0

 • 0
  ЗАДОВОЛЕНИЙ
 • 0
  ЗДИВОВАНИЙ
 • 0
  ПРОІНФОРМОВАНИЙ
 • 0
  МЕНІ НЕЦІКАВО
 • 0
  СУМНИЙ
 • 0
  РОЗЛЮЧЕНИЙ
 • 0
  НЕМА СЛІВ

КОМЕНТАРІ (0)

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Будь ласка, введіть відповідь
  КОМЕНТАРІВ НЕМАЄ...
do góry strony