РекламаWOLF2021

Для оптимальної роботи двигун внутрішнього згоряння повинен працювати в певному діапазоні температур та не перегріватися.

Різноманітні компоненти системи охолодження двигуна забезпечують постійну температуру на ідеальному рівні. До таких відносяться і вентилятори радіатора з електронним управлінням, які присутні практично у всіх автомобілях. Вони відіграють важливу роль у контролі потоку охолоджуючого повітря за потребою. Як правило, вони складаються з електродвигуна, який контролюється блоком управління двигуна.

Окрім цього є ще віскомуфти вентиляторів, якими обладнані більш старі транспортні засоби. Вони складаються з двох дисків, між якими знаходиться рідина (силіконове масло). Один диск приводиться в рух двигуном; до другого під'єднані лопаті вентилятора. Якщо потрібне охолодження, біметалічна пружина методом адгезії забезпечує передачу рідини з між дискового простору до другого диска.

Більш сучасна версія вентилятора — це електронно керовані віскомуфти вентиляторів. Вони схожі за конструкцією, але просте регулювання біметалічною пружиною замінене точним регулюванням з боку блоку управління двигуном. В результаті досягається більш точний контроль витрат пального, що заощаджує пальне та зберігає довкілля.

febi пропонує широкий асортимент компонентів для термоменеджменту двигуна, які допоможуть зберегти його відмінну роботу та захистити від неприємних наслідків перегрівання.

Ознайомитися з пропозицією асортименту можна тут

порекомендувати іншим

Наскільки Вам сподобалася стаття? голосів: 0

 • 0
  ЗАДОВОЛЕНИЙ
 • 0
  ЗДИВОВАНИЙ
 • 0
  ПРОІНФОРМОВАНИЙ
 • 0
  МЕНІ НЕЦІКАВО
 • 0
  СУМНИЙ
 • 0
  РОЗЛЮЧЕНИЙ
 • 0
  НЕМА СЛІВ

КОМЕНТАРІ (0)

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Будь ласка, введіть відповідь
  КОМЕНТАРІВ НЕМАЄ...
do góry strony