Реклама
febi2020

Нові продукти

Шини

Варто знати

Інше

Події

місяць тому  02.06.2020, ~ Administrator   

Журі премії d&i Award, яка вручається в рамках Taipei Cycle Show, присудило велосипедній шині Urban Taraxagum від Continental найвищу нагороду. Були високо оцінені дизайн протектора і боковини велосипедної шини, а також те, що ці шини виробляють з каучуку, отриманого з кульбаб, вирощуваних поблизу шинного заводу. Саме Taipei Cycle Show довелося скасувати через пандемію коронавірусу, але нагороди все ж були вручені.

«Urban Taraxagum - це перша велосипедна шина, виготовлена з гуми, отриманої з кульбаб, вирощених в Німеччині», - заявили в Continental, презентуючи цю спортивну велосипедну шину, представлену до нагороди. «Крім того, що ця дорожня шина відрізняється своєю оптимальною конструкцією і ідеально підходить для їзди по місту, її дизайн відображає виробничий контекст: малюнок протектора приймає форму кульбаби і робить дизайн шини незвичайним, а деталізоване гравірування боковини перекликається з походженням рослини. Проект включений в комплексну стратегію сталого розвитку, що охоплює економічні, екологічні та соціальні аспекти. Завдяки значно коротшим відстаням від поля до заводу ми скорочуємо витрати і зусилля в ланцюжку поставок і використовуємо ресурси більш ефективно». Додаткова інформація доступна за адресою.

Велосипедна шина Urban Taraxagum в даний час є єдиною серійної шиною з натурального каучуку, одержуваного з кульбаб

Метою довгострокового проекту Continental Taraxagum є забезпечення достатньої кількості натурального каучуку з кульбаб для використання у виробництві шин для двоколісних транспортних засобів, легкових і комерційних автомобілів, а також інших автомобільних деталей, виготовлених з гуми. Continental вже виготовила перші тестові шини для легкових і вантажних автомобілів. Велосипедна шина Urban Taraxagum в даний час є єдиною серійної шиною з натурального каучуку, одержуваного з кульбаб. Виробництво почалося приблизно два роки тому на заводі з виробництва шин для велосипедів в Корбаху, Німеччина. Більш детальну інформацію про проект можна знайти на сайті Taraxagum.

порекомендувати іншим

Наскільки Вам сподобалася стаття? голосів: 0

 • 0
  ЗАДОВОЛЕНИЙ
 • 0
  ЗДИВОВАНИЙ
 • 0
  ПРОІНФОРМОВАНИЙ
 • 0
  МЕНІ НЕЦІКАВО
 • 0
  СУМНИЙ
 • 0
  РОЗЛЮЧЕНИЙ
 • 0
  НЕМА СЛІВ

КОМЕНТАРІ (0)

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Будь ласка, введіть відповідь
  КОМЕНТАРІВ НЕМАЄ...
do góry strony