Реклама
Hella

Провідний виробник автокомпонентів, компанія GSP, пропонує також широкий асортимент запчастин для ремонту елементів трансмісії. Серед них, наприклад, як безпосередньо кардани, так і їх компоненти: високошвидкісні шарніри рівних кутових швидкостей, центральні підшипники та гнучкі муфти.

GSP, використовуючи свій більш ніж 35-річний досвід у виробництві та металообробці, виробляє продукцію найвищої якості. Це можна сказати як про карданні вали, так й про гумові еластичні елементи – гнучкі муфти карданів.

Еластичні муфти GSP для карданних валів: мінімум шуму, максимум зносостійкості
У транспортному засобі гнучкі муфти розташовані між вихідним валом трансмісії та переднім або заднім карданним валом, а також можуть знаходитись між карданним валом та диференціалом. Їх головні функції - передача обертального моменту, а також компенсація осьового, радіального та кутового відхилення в деталях трансмісії. Ця деталь ефективно зменшує або усуває шум та вібрацію, що утворюються в силовій передачі автомобіля.

Кажучи простіше, коли кардан розкручується чи сповільнюється, або навіть різко зупиняється, на нього впливає енергія обертання. І жорстка конструкція кардана ніяк не пристосована до боротьби з таким коливанням. Для цього й потрібна гнучка муфта - вона достатньо швидко зношується, але зберігає ресурс інших деталей.

Характеристики муфти виходять з її завдання. Муфта має бути достатньо еластичною, щоб поглинати коливання. І при цьому достатньо міцною, щоб забезпечувати зносостійкість. Для цього гумова частина муфти має міцну основу з металевого корду, а місця кріплень мають додаткові амортизуючі ущільнювачі.

Характеристики та переваги муфт GSP на рівні “оригіналу”
Деталі GSP створюють з дотриманням всіх вимог виробників до характеристик оригінальних деталей. Саме тому вони витримують суворі умови експлуатації між карданним валом та трансмісією.

Продукція від GSP має наступні переваги:

 1. Високоміцні сталеві втулки в муфтах скріплені з конструкцією гумовою сумішшю, що забезпечує ідеальну фіксацію гвинтового з’єднання елементів приводу.
 2. Ретельно відібраний натуральний каучук та оптимізований склад гумової суміші забезпечують найкращі показники шумопоглинання та опору вібраціям.
 3. Інноваційний спосіб вкладання та намотування корду забезпечує надзвичайну довговічність та зменшує шумність роботи самої деталі.
 4. Гільзи високої жорсткості розділяють обмотки корду, збільшуючи довговічність та зносостійкість при високому моменті обертання.
 5. Наявність повного комплекту елементів кріплення у кожній упаковці.
 6. Конструкція оптимізована відповідно до технічних характеристик ОЕ-деталей.

Все це забезпечує високий рівень якості та довгий строк служби запчастин від GSP, навіть в складних умовах українських доріг. І відгуки про деталі GSP це підтверджують.

Асортимент для потреб клієнтів
Повний перелік гнучких муфт від GSP підходить до більшості популярних автомобілів, які мають кардани у своїй конструкції. Серед них - популярні автомобілі марок Audi, Volkswagen, Skoda, Seat, Porsche, BMW, Mini, Mercedes-Benz, Hyundai, Kia, Toyota, Volvo, SsangYong.

До речі, найбільший попит в Україні мають гнучкі муфти, що підходять до більшості популярних моделей BMW або Mercedes.

Окрім власне муфт, компанія GSP також пропонує ремонтні комплекти, в яких знаходиться все, що необхідно майстру для проведення кваліфікованого ремонту. Наприклад, такі комплекти.

Також рекомендуємо звернути увагу на наступні комплекти:

 • 510413S
 • 510434S
 • 510459S
 • 510570S
 • 510578S
 • 511086S

Додамо, що асортимент постійно розширюється кожні 3 місяці - до нього додаються нові позиції на сучасні автомобілі.

GSP AUTOMOTIVE Group — провідний виробник автомобільних комплектуючих на світовому ринку післяпродажного обслуговування. Компанія з 1985 року виробляє приводні вали, комплекти шарнірів рівних кутових швидкостей (ШРКШ), колісні підшипники та резино-металеві елементи, деталі рульового керування й підвіски.
Персонал GSP включає понад 2300 людей, компанія виробляє більш ніж 10 мільйонів комплектів шарнірів та 5 мільйонів приводних валів на рік. Весь асортимент продукції компанії охоплює понад 2500 ШРКШ та понад 1500 приводних валів. Крім того, GSP виробляє широкий асортимент маточин (3,2 мільйона на рік) та резино-металевих виробів (6 мільйонів на рік), а також близько 25 мільйонів деталей рульового управління та підвіски. Продукцію GSP можна знайти в більш ніж 120 країнах з охопленням парку близько 95%.

порекомендувати іншим

Наскільки Вам сподобалася стаття? голосів: 0

 • 0
  ЗАДОВОЛЕНИЙ
 • 0
  ЗДИВОВАНИЙ
 • 0
  ПРОІНФОРМОВАНИЙ
 • 0
  МЕНІ НЕЦІКАВО
 • 0
  СУМНИЙ
 • 0
  РОЗЛЮЧЕНИЙ
 • 0
  НЕМА СЛІВ

КОМЕНТАРІ (0)

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Будь ласка, введіть відповідь
  КОМЕНТАРІВ НЕМАЄ...
do góry strony