Рекламаbilstein action 2021

Нові продукти

Шини

Варто знати

Інше

2 місяці тому  03.02.2021, ~ Administrator   

Зимові шини преміум-класу від компанії Nokian Tyres цінуються не одним поколінням водіїв, які воліють насолоджуватися душевним спокоєм за кермом за будь-яких умов. Однак Nokian Tyres зосереджує свої зусилля не лише на захисті водіїв, компанія також невтомно працює над захистом довкілля. Ми демонструємо це прагнення усією своєю діяльністю, від розробки шини до її виробництва. Одна з наших амбітних цілей - до 2025 року представити концептуальну шину з використанням лише відновлюваних та перероблених матеріалів.

Безпека поза дорогою
Компанія Nokian Tyres винайшла перші у світі зимові шини у 1934 році. Перші зимові шини з'явилися у відповідь на гостру потребу покращити безпеку на дорогах, і відтоді наші шини забезпечують безпечну їзду по всьому світу - на снігу, на льоду, під дощем, під сонцем.

“Розробляючи шини, ми застосовуємо десятиліття знань про умови їзди взимку. Кожне нове покоління наших шин базується на попередньому, а ми продовжуємо навчатися і розробляти нові способи безпечно пристосовуватися до мінливого світу довкола нас”, - каже Ану Моісіо (Anu Moisio), бренд-менеджер компанії Nokian Tyres.

Однак зараз як ніколи безпека означає більше, ніж просто повсякденні подорожі автомобілем. Своїми діями ми можемо сприяти загальному добробуту планети та всього, що живе на ній.

“Ми хочемо, щоб водії, які обирають продукти Nokian Tyres, знали, що їхній вибір шин не лише гарантує безпеку подорожей для їхньої родини, але й виявляє повагу до світу, у якому ми живемо”, - каже Моісіо.

Прагнення Nokian Tyres зробити світ безпечнішим проявляється в діяльності компанії, починаючи з науково-дослідних та дослідно-конструкторських робіт і закінчуючи виробництвом. Ми обираємо сировину зі сталих джерел, знижуємо рівень викидів та виробничих відходів, ретельно перевіряємо логістику та канали збуту. Ми розробляємо шини з максимально ефективним споживанням пального і виготовляємо їх з міцних екологічних матеріалів. Ми прагнемо зробити світ безпечнішим, тому ми створюємо безпечне середовище для своїх працівників, розвиваючи процвітаючі громади довкола.

Наступна амбітна мета: концептуальна шина з відновлюваних та перероблених матеріалів до 2025 року
Протягом багатьох років компанія Nokian Tyres розробляє шини з точки зору сталості. Ми вже використовуємо матеріали біологічного походження у нашій продукції, наприклад, олію каноли, ми також активно досліджуємо нові екологічні матеріали та розглядаємо використання перероблених матеріалів. Однак ми хочемо створити шини, які були б максимально дружніми до довкілля, і саме для цього ми поставили собі амбітну мету: до 2025 року представити концептуальну шину, повністю створену з відновлюваних та перероблених матеріалів.

“Вже майже 90 років ми є першопрохідцями у своїй галузі. Це був час інновацій, багато з яких приносять користь водіям донині. Ми переконані, що розробивши цю концептуальну шину, ми закладемо підвалини для майбутніх інновацій заради кращого майбутнього”, - каже Оллі Сеппяля (Olli Seppälä), голова науково-дослідного відділу компанії Nokian Tyres.

Довідка про компанію:
Nokian Tyres розробляє та виробляє шини преміум-класу для людей, які цінують безпеку та стабільність. Натхненні нашою скандинавською спадщиною, ми створюємо інноваційні продукти для легкових, вантажних автомобілів і важкої техніки, які забезпечать вам спокій за будь-яких умов. Наша мережа шинних центрів Vianor спеціалізується на сервісному обслуговуванні автомобілів і сервісі шин. У 2019 році чистий обсяг продажів компанії склав 1,6 мільярда євро, а число працівників - близько 4700 чоловік. Акції Nokian Tyres котируються на фондовій біржі Nasdaq в Гельсінкі.
Детальну інформацію про компанію Nokian Tyres та шини Nokian ви знайдете на сайті: www.nokiantyres.ua, а також читайте наші новини на наших сторінках в соціальних мережах:
http://facebook.com/NokianTyresUkraine
https://instagram.com/nokiantyresua

порекомендувати іншим

Наскільки Вам сподобалася стаття? голосів: 0

 • 0
  ЗАДОВОЛЕНИЙ
 • 0
  ЗДИВОВАНИЙ
 • 0
  ПРОІНФОРМОВАНИЙ
 • 0
  МЕНІ НЕЦІКАВО
 • 0
  СУМНИЙ
 • 0
  РОЗЛЮЧЕНИЙ
 • 0
  НЕМА СЛІВ

КОМЕНТАРІ (0)

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Будь ласка, введіть відповідь
  КОМЕНТАРІВ НЕМАЄ...
do góry strony