Нові продукти

Варто знати

Інше

місяць тому  18.08.2021, ~ Administrator   

Глобальний постачальник автомобільних компонентів і систем компанія HELLA продовжує зміцнювати свої позиції як одного з провідних світових постачальників радарних рішень для систем автоматичного водіння.

Зокрема, компанія підписала ексклюзивну угоду про ліцензування і розробку зі шведським розробником хвилеводних технологій Gapwaves, що зареєстрований на Nasdaq First North Growth Market (Стокгольм), який також є лідером світового ринку хвилеводних антен. Крім того, HELLA придбала 10% акцій Gapwaves. HELLA використовує технологію Gapwaves у новому поколінні своїх 77-гігагерцевих радарних кутових датчиків, які стануть ще ефективнішими завдяки рішенням Gapwaves. Початок серійного виробництва нових датчиків для оснащення автомобілів одного з провідних німецьких автовиробників преміум-класу заплановано на 2024 рік.

За словами члена правління HELLA Міхаеля Йегера, який курує напрямок автомобільної електроніки і відповідає за міжнародну діяльність компанії у сфері автоматизації управління автомобілем: «Співпраця з Gapwaves є для нас важливим кроком до створення високоефективних радарних рішень для систем автоматичного водіння. Так ми зможемо додатково посилити наші позиції у цьому сегменті з великим потенціалом. Сьогодні активні системи безпеки автомобіля стають все більш складними, з'являються автоматичні й безпілотні автомобілі. У зв'язку з цим різко зростає попит, зокрема, на високоточні радіолокаційні датчики. На наш погляд, існує безліч можливостей використання технологій Gapwaves для підвищення ефективності наших датчиків».

Ліцензійна угода з Gapwaves дає HELLA виключне право застосовувати захищені патентами технології Gapwaves у своїх кутових радіолокаційних датчиках. Крім того, Gapwaves візьме активну участь у діяльності HELLA з розробки радарів.

Головний виконавчий директор Gapwaves Ларс-Інге Сьyoквіст прокоментував: «Угода з HELLA особливо важлива для нас. Вона означає, що наші інноваційні рішення затребувані в автомобільному секторі. У той же час тісна співпраця з HELLA дозволяє нам отримати важливу інформацію про специфіку застосування радарів в автомобільній галузі. Ми надзвичайно раді, що компанія HELLA стала нашим довгостроковим партнером. Спільними зусиллями ми зможемо сприяти подальшому розвитку наших технологій, які лежать в основі безпеки і автоматизації водіння».

Компанія Gapwaves створена в 2011 році професором Гетеборзького технологічного університету Chalmers, який і сьогодні є її штаб-квартирою. У 2016 році Gapwaves пройшла лістинг на альтернативній біржі Nasdaq First North Growth Market. Сьогодні в компанії працює близько 30 осіб. Обсяг продажів Gapwaves становить кілька мільйонів євро.

порекомендувати іншим

Наскільки Вам сподобалася стаття? голосів: 0

 • 0
  ЗАДОВОЛЕНИЙ
 • 0
  ЗДИВОВАНИЙ
 • 0
  ПРОІНФОРМОВАНИЙ
 • 0
  МЕНІ НЕЦІКАВО
 • 0
  СУМНИЙ
 • 0
  РОЗЛЮЧЕНИЙ
 • 0
  НЕМА СЛІВ

КОМЕНТАРІ (0)

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Будь ласка, введіть відповідь
  КОМЕНТАРІВ НЕМАЄ...
do góry strony