РекламаCTR2020

Нові продукти

Автозапчастини

Варто знати

Інше

Поговоримо

більше року тому  22.04.2019, ~ Administrator   

Еxist.ua є визнаним лідером в роздрібній торгівлі автозапчастинами. Компанія володіє найбільш повними каталогами підбору деталей для легкових автомобілів і постійно їх розширює. В той же час СТО має професійне обладнання і інструмент. Як поєднати це з вигодою і надати якісний сервіс власнику автомобіля?

Отже, перша вигода – скористатися допомогою Еxist.ua в підборі запасних частин. Очевидно, що підібрати повітряний фільтр може, напевно, і працівник СТО. Але коли мова заходить про більш складні  деталі, то працівнику СТО потрібно витратити  на пошуки значно більше часу. Фахівці Еxist.ua виконають професійний підбір запасних частин за лічені хвилини, адже в компанії працюють більше 100 висококваліфі-кованих персональних менеджерів і діє система комунікації за допомогою он-лайн чату, яка не має аналогів у ринку.

Це пояснюється інноваційним спрямування діяльності Еxist.ua, який розробив, підтримує та постійно доповнює і покращує  власний каталог автотоварів, використовуючи, в тому числі, зовнішні ресурси. В той же час, інші інтернет-магазини не виходять за рамки ТеcDoc.

Друга вигода - клієнтська база Еxist.ua налічує понад 350 тис. користувачів, які є власниками автомобіля, а деякі володіють декількома машинами. Купівля клієнтом автозапчастини – це лише частина справи, і багато хто з них прагне отримати рекомендацію надійної СТО. Тому Еxist.ua, розуміючи таку потребу клієнтів, не тільки рекомендує їм партнерський сервіс, а буквально надсилає клієнта для СТО. Звичайно, що в першу чергу Еxist.ua рекомендує своїм клієнтам ті сервіси, які поділяють одинакові з Еxist.ua цінності, надають якісні послуги з ремонту і обслуговування та не марнують час клієнта.

Показовим прикладом такої співпраці між Еxist.ua і СТО є спільна з турецьким виробником моторної оливи OPET акція, яка проходить з 14 січня по 14 березня поточного року. Суть її полягає в тому, що, придбавши в Еxist.ua моторну оливу OPET, клієнт отримує безкоштовну послугу з заміні оливи на партнерських СТО. В цьому проекті беруть участь 97 сервісів по всій Україні. Одними з перших відгукнулись на цю ініціативу Еxist.ua СТО «Масленка» в Києві, СТО «Універсал-Автоплюс» у Вінниці, СТО «Ремзона» у Луцьку.

Поряд з цим, деякі СТО доволі скептично віднеслися до такої пропо-зиції, мовляв, вони втрачають заробі-ток від можливого власного продажу оливи. Така точка зору може мати місце, але, як кажуть, диявол криється у дрібницях.

По-перше, Еxist.ua сплачує СТО вартість роботи по заміні оливи, і СТО заробляє на роботі. По-друге, СТО  отримує  потенційного  клієнта  для  майбутнього  обслуговування,  адже Еxist.ua приводить клієнта на поріг майстерні, і це цілковито безкоштовно для сервісу.  Вміло використавши цю нагоду, СТО отримує реальний шанс заробітку в майбутньому. Результат  залежатиме від  якості  сервісу.

Власне, вигода третя - партнерські СТО мають можливість безко-штовно рекламуватися на сайті Еxist.ua, який має  велику  кількість відвідувачів і є одним з найпотужніших інформаційних ресурсів в галузі автозапчастин і автотоварів.

Вищевказані  вигоди кардинально відрізняють Еxist.ua від інших інтернет-магазинів. До речі, є загальна проблема на ринку автозапчастин – це підробки і фальсифікати. Ця проблема є реальною загрозою, і ринок насичений такими товарами. Еxist.ua веде рішучу боротьбу з підробками. В структурі Компанії функціонує під-розділ по перевірці автотоварів, який має напрацьовану роками базу знань щодо підробок і їх ідентифікаційних ознак, тісні зв’язки  з виробниками і досвід роботи у цьому напрямку. З усіма постачальниками, яких в компанії біля 400, підписано угоди із штрафними санкціями, які запобігають поставкам підробленої  продукції. Крім того, Еxist.ua на своєму YouTube каналі розміщує відеоролики з оглядами підробок різних товарів і демонструє ознаки, за якими цю підробку можна ідентифікувати. Ну, і на останок, Еxist.ua надає безпрецедентні умови гарантії своїм клієнтам на придбаний товар. Компанія відшкодовує не тільки вартість дефектних деталей, а й підтверджені витрати, які виникли у клієнтів у зв’язку із дефектом: евакуатор, демонтаж і монтаж, відновлення пошкоджень внаслідок дефекту тощо. 

Тому  використовуйте  потенційні  можливості, що їх надає Еxist.ua своїм партнерам,  і контактуйте з регіональними офісами продажу Еxist.ua щодо налагодження  взаємовигідної  співпраці.

Коротко про компанію.
Exist.ua  є  найбільшим  інтернет-магазином автозапчастин і сервісів в Україні, сайт www.exist.ua.   Компанія діє на ринку з осені 2008 року. Зараз штат компанії налічує близько 500 співробітників, вона  представлена 35 відділами продажу у всіх регіонах України.

Генеральним директором і власником Exist.ua є Москаленко Олег, oleg.moskalenko@exist.uа, +380 (50) 885-15-88

журнал "Сучасна автомайстерня" № 1-2 (129)

порекомендувати іншим

Наскільки Вам сподобалася стаття? голосів: 2

 • 2
  ЗАДОВОЛЕНИЙ
 • 0
  ЗДИВОВАНИЙ
 • 0
  ПРОІНФОРМОВАНИЙ
 • 0
  МЕНІ НЕЦІКАВО
 • 0
  СУМНИЙ
 • 0
  РОЗЛЮЧЕНИЙ
 • 0
  НЕМА СЛІВ

КОМЕНТАРІ (0)

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Будь ласка, введіть відповідь
  КОМЕНТАРІВ НЕМАЄ...
do góry strony