Реклама
febi2020

Форсунки ГБО – продукт порівняно новий, спеціальні моделі під роботу зрідженого газу з'явилися в 4 поколінні ГБО. Незважаючи на масу схожого, відмінності між нею і бензинової форсункою суттєві. Перш за все, вони полягають у технічних нюансах, таких як низький електричний опір і переривчаста подача пального у форсунок для «газових» машин.

Про що говорять головні параметри форсунок газобалонного обладнання
Перший важливий параметр роботи газової форсунки – швидкість спрацьовування, чим менше пройшло часу між отриманням сигналу до відкриття і фактичним відкриттям – тим краще, адже двигун раціонально споживає газове пальне. Найпоширеніший показник – 2-3 мс., а з двох мілісекунд «виходять» дорогі моделі газових інжекторів.

Часто під час обговорення форсунок ГБО з'являється такий термін, як лінійність. Говорячи звичайною мовою, він означає здатність газового інжектора подавати рівні порції пального залежно від часу роботи. Наприклад, форсунка подає за 2 мс певну кількість пального, відповідно за 4 мс цей показник має бути вдвічі більшим. Начебто все просто, але навіть в середньому ціновому класі не всі продукти можуть похвалитися гідними показниками (про бюджетні товари взагалі говорити не варто).

Третій важливий параметр – потужність двигуна, на ці значення слід звертати увагу в першу чергу. В ідеалі варто купити форсунки ГБО «із запасом» в 10-15 л. с., за більшу платити не варто.

Але економити, до речі, теж не варто – форсунки ГБО, розраховані на меншу потужність, ніж необхідно, можуть коштувати дешевше, але в результаті скупий заплатить двічі. Перевитрата газу і прискорений знос газових форсунок «з'їдять» ті 200-300 гривень, «зароблені» на придбанні слабкої деталі.

Форсунки ГБО RAIL – якість, високі характеристики, а також простота установки й обслуговування!
Одними з кращих в плані швидкості та лінійності, в своєму ціновому сегменті є форсунки ГБО RAIL. Проведені в рівних умовах порівняльні випробування показали, що моделі цього виробника забезпечують лінійність роботи кращу за більшість аналогічних виробів конкурентів.

Форсунки ГБО RAIL представлені на українському ринку в трьох серіях: IG1, IG1 APACHE HD і IG 7 DAKOTA. Продуктова лінійка форсунок ГБО RAIL відноситься до бюджетного і середнього сегменту, при цьому технічні показники більш ніж достойні. До високих показників лінійності і швидкості (наприклад, IG1 APACHE HD може показати цілком прийнятні 2,4 мс), також можна додати рампову конструкцію, що відрізняється такими перевагами:

 • Простота монтажу в процесі установки ГБО;
 • Одночасне регулювання форсунок;
 • Більш просте обслуговування, за рахунок блокової (рампової) конструкції.

Важлива перевага форсунок RAIL – європейське виробництво, розташоване в Італії, де вся продукція випускається за строгими нормами ЄС. Наприклад, металеву складову виготовляють зі спеціального анодованого алюмінію, що витримує роботу в необхідному діапазоні робочих температур (-25 - 125 градусів Цельсія) без деформацій і передчасного зносу.

Як і будь-яка інша компанія, що піклується про репутацію, RAIL завжди перебуває на прямому зв'язку з покупцями, як оптовими, так і роздрібними, збираючи інформацію, а також підтримуючи в гарантійний і післягарантійний періоди. У виграші залишаються всі – і кінцевий споживач, і компанія, яка за рахунок побажань та відгуків клієнтів удосконалює свій модельний ряд, створюючи більш якісний продукт.

Відео: RAIL 1apacheHD - інший вибір недовготривалий

порекомендувати іншим

Наскільки Вам сподобалася стаття? голосів: 0

 • 0
  ЗАДОВОЛЕНИЙ
 • 0
  ЗДИВОВАНИЙ
 • 0
  ПРОІНФОРМОВАНИЙ
 • 0
  МЕНІ НЕЦІКАВО
 • 0
  СУМНИЙ
 • 0
  РОЗЛЮЧЕНИЙ
 • 0
  НЕМА СЛІВ

КОМЕНТАРІ (0)

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Будь ласка, введіть відповідь
  КОМЕНТАРІВ НЕМАЄ...
do góry strony