РекламаCTR2020

Нові продукти

Автозапчастини

Варто знати

14 днів тому  24.03.2020, ~ Administrator   

Topla - провідний бренд акумуляторів, який виготовляє словенська корпорація TAB, що веде свою історію ще з 1965 року. Сьогодні корпорація ТАВ випускає стартерні та промислові акумулятори на трьох виробничих потужностях, два заводи знаходяться в Межиці (Словенія), третій - в місті Пробиштип (Македонія).

Більше десяти років офіційним представником корпорації ТАВ в Україні є компанія ТзОВ «Авто Стандард Україна», яка зробила великий внесок у популяризацію надійних та довговічних акумуляторів торгових марок TAB, Topla та Vesna.

Корпорація TAB виготовляє стартерні акумулятори як для легкових автомобілів, так і для комерційного транспорту.

В лінійці цих торгових марок представлені свинцевокислотні акумулятори як для легкових автомобілів з невеликими потребами в електроенергії, так і для сучасних моделей з мікрогібридними силовими установками (start-stop), які потребують великого запасу енергії та стійкості.

В акумуляторах Stop & Go EFB для легкових автомобілей використовуються найновіші інноваційні технології виробництва залитих акумуляторів Ca/Ca, які забезпечують надійне електропостачання. Свинцево-кислотні акумулятори Stop & Go AGM з клапаном, що регулюється, призначені для використання в автомобілях з функцією start-stoр для автомобілей покращеного рівня з рекуперацією енергії гальмування. Акумулятори VRLA AGM є покращеними свинцево-кислотними акумуляторами з максимальною продуктивністю. Елементи акумулятора закриті клапаном скидання тиску, а електроліт зв’язаний в поглинаючому скловолокні.

Корпорація ТАВ також виготовляє акумулятори для вантажного транспорту з системою змішування електроліту (EMS). Ці акумулятори спроектовані для того, щоб забезпечити велику потребу в енергії сучасних комерційних автомобілів, оскільки додаткові функціональні особливості комфорту та безпеки вимагають потужного енергопостачання. Часті та нерегулярні зупинки вантажного транспорту вимагають джерела живлення з достатнім запасом потужності для запуску та можливістю зарядки за дуже короткий термін. Наш унікальний дизайн акумулятора забезпечує вертикальне змішування електроліту, що в свою чергу покращує загальну ефективність активного матеріалу. Шлях струму оптимізований, забезпечуючи збільшені пускові властивості.

Переваги вантажних акумуляторів корпорації TAB:

 • Резерв пускової потужності збільшений на 15%
 • Період експлуатації збільшений на 30%
 • Підвищена стійкість до неповної зарядки, яка викликана частими зупинками або низькою напругою під час зарядки
 • Збільшений опір до глибокої розрядки
 • Виключає розшарування кислоти, яка в багатьох випадках спричиняє передчасний вихід акумулятора з ладу

Завдяки продуманим технологічним рішенням акумулятори Topla користуються попитом у всьому світі, адже вони вирізняються якістю, високими пусковими характеристиками та довгим терміном експлуатації.

Купуючи акумулятори Topla Ви можете бути впевненими, що шкода довкіллю є мінімізованою, адже саме заради цієї мети було створено EcoMotion - спеціальну систему переробки вживаних акумуляторів. Через свою комерційну мережу TAB збирає вживані акумулятори та переробляє їх на сировину, а усі процеси контролюються сертифікатами якості.

Уже понад 35 років акумулятори цієї марки поставляються на складальні конвеєри багатьох автовиробників - Fiat, Peugeot, Renault, Citroеn, Volvo. Цього року корпорація TAB стала ОЕМ постачальником стартерних акумуляторів для Volkswagen.

Обираючи акумулятори Topla, Ви обираєте надійність та довговічність. Акумулятори Topla є відмінним вкладенням у Ваш автомобіль.Topla - енергія у русі!

Ексклюзивний дистрибютор TOPLA в Україні
ТзОВ "Авто Стандард Україна"

+38(032)297-48-28
www.asg.ua

"Сучасна Автомайстерня" № 1-2 (139) 2020

порекомендувати іншим

Наскільки Вам сподобалася стаття? голосів: 0

 • 0
  ЗАДОВОЛЕНИЙ
 • 0
  ЗДИВОВАНИЙ
 • 0
  ПРОІНФОРМОВАНИЙ
 • 0
  МЕНІ НЕЦІКАВО
 • 0
  СУМНИЙ
 • 0
  РОЗЛЮЧЕНИЙ
 • 0
  НЕМА СЛІВ

КОМЕНТАРІ (0)

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Будь ласка, введіть відповідь
  КОМЕНТАРІВ НЕМАЄ...
do góry strony