Рекламаbilstein action 2021

Нові продукти

Діагностика

Варто знати

Події

Події

місяць тому  26.02.2021, ~ Administrator   

Проблема підготовки кадрів та рівня їх освіти вже неодноразово ставала темою обговорення в професійній спільноті. На думку керівників підприємств для вирішення питання потрібний системний підхід, але державна освітянська машина буксує в бюрократії та хронічній нестачі коштів.

Втім, на тьмяному тлі цієї картини є світлі плями. Прогресивні власники бізнесу та ініціативні керівники навчальних закладів знаходять точки спільного прикладання зусиль, сходинка за сходинкою наближаючи студентів до останніх досягнень інженерної думки, які вже доступні на ринку автосервісу, але залишаються мрією для більшості училищ та коледжів.

Торгова компанія "Ювента", яка спеціалізується на постачанні обладнання для автосервісу та АЗС, долучається до ініціативи з підтримки профільної освіти. На умовах мецената вона забезпечує Барський фаховий коледж транспорту та будівництва (БФКТБ) НТУ сучасним діагностичним обладнанням, яке студенти будуть використовувати під час навчання.

Завдяки ТК «Ювента» матеріально-технічну базу БФКТБ доповнив професійний мультибрендовий діагностичний автосканер ArtiMini виробництва компанії TOPDON. Цей прилад зручний у використанні та має низку істотних переваг у порівнянні з іншим обладнанням такого ж призначення.

Модель ArtiMini (один за багатьох виробів TOPDON, представлених в асортименті ТК «Ювента») представляє собою портативний системний діагностичний автосканер OBDII, що працює на базі Android 7.0. Пристрій має 7" IPS екран, Bluetooth і Wi-Fi модулі та виконує 11 спеціальних функцій з діагностики та сервісу. Використовуючи його під час практичних завдань, студенти зможуть проводити повну діагностику несправностей для більш ніж 108 американських, азійських та європейських марок і моделей транспортних засобів, з глибоким покриттям всіх електронних систем. Це допоможе краще підготувати майбутніх спеціалістів до тих задач, з якими вони зустрінуться в умовах сучасного виробництва. Студенти БФКТБ отримають практичні навички використання мультибрендового сканера, ознайомляться з його інтерфейсом, можливостями і принципом дії. Для багатьох інших училищ це досі залишається нездійсненою мрією.

Директор з продажу обладнання для автосервісу компанії «Ювента» Юрій Яніков (ліворуч) вручає директору БФКТБ Йосипу Кібітлевському автосканер TOPDON ArtiMini

Директор БФКТБ Йосип Кібітлевський від імені педагогічного колективу та студентів коледжу висловив Юрію Янікову, директору з продажу обладнання для автосервісу ТК «Ювента», щиру подяку за сучасний пристрій, який стане безцінним внеском у підготовку майбутніх майстрів.

«Це щедрий і необхідний для нашого навчального закладу подарунок, - не приховує свого захоплення Йосип Кібітлевський. - Невимовно радує той факт, що сучасний бізнес починає виявляти все більшу увагу до закладів фахової освіти, розуміючи їх роль у підготовці конкурентоспроможних на ринку праці спеціалістів».

порекомендувати іншим

Наскільки Вам сподобалася стаття? голосів: 1

 • 1
  ЗАДОВОЛЕНИЙ
 • 0
  ЗДИВОВАНИЙ
 • 0
  ПРОІНФОРМОВАНИЙ
 • 0
  МЕНІ НЕЦІКАВО
 • 0
  СУМНИЙ
 • 0
  РОЗЛЮЧЕНИЙ
 • 0
  НЕМА СЛІВ

КОМЕНТАРІ (1)

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Будь ласка, введіть відповідь
do góry strony