РекламаCTR2020

На упаковці автомобільних комплектуючих Textar з'явилася гарантійна пломба PROriginal, покликана посилити захист німецького бренду від підробок. Перевірити справжність продукту допоможе цифровий код на внутрішній стороні пломби. Поставки гальмівних колодок і дисків для легкових машин в упаковці PROriginal почалися вже в грудні 2019 р., поступово додатковим захистом буде охоплена продукція Textar і для вантажного сегменту.

На зворотному боці пломби PROriginal є унікальний 12-значний код, присвоєний кожному виробу Textar, а також QR-код. Відскануйте його через мобільний додаток Textar Brakebook або введіть код на сайті www.fightingthefakes.com.

Система моментально його перевірить і видасть один з трьох варіантів: «Це оригінальний продукт Textar», «Код вже сканувався, зв'яжіться з нами, якщо не ви розкривали коробку» або «Увага, невірний код». Два останніх відповіді вказують на підробку, повідомити про яку можна безпосередньо власнику бренду на гарячу лінію компанії TMD Friction: +7 (499) 703-01-18.

Висока якість і надійність – ключові характеристики комплектуючих Textar, на які можуть розраховувати клієнти TMD Friction. Щорічно в дослідження і розробки компанія вкладає більше 30 млн. євро. Щоб захистити споживачів від небезпечного контрафакту, виробник впроваджує сучасні способи захисту своєї продукції.

«Фальсифікат на ринку запчастин – серйозна загроза для автомобілістів. Нерідко підроблені комплектуючі містять шкідливі заборонені матеріали, такі як азбест, а їх якість і експлуатаційні характеристики не йдуть у жодне порівняння з оригінальними деталями, - коментує Марко Лот, віце-президент TMD Friction з управління та проектування. - Погана робота гальм загрожує виникненню аварій на дорогах. Ми рекомендуємо міняти запчастини тільки на перевірених СТО та покладатися на репутацію бренду. Тільки так можна забезпечити надійність гальмової системи свого автомобіля».

"Сучасна Автомайстерня" № 12 (138) 2019

порекомендувати іншим

Наскільки Вам сподобалася стаття? голосів: 0

 • 0
  ЗАДОВОЛЕНИЙ
 • 0
  ЗДИВОВАНИЙ
 • 0
  ПРОІНФОРМОВАНИЙ
 • 0
  МЕНІ НЕЦІКАВО
 • 0
  СУМНИЙ
 • 0
  РОЗЛЮЧЕНИЙ
 • 0
  НЕМА СЛІВ

КОМЕНТАРІ (0)

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Будь ласка, введіть відповідь
  КОМЕНТАРІВ НЕМАЄ...
do góry strony