Рекламаbilstein video

Нові продукти

Шини

Варто знати

3 місяці тому  08.04.2019, ~ Administrator   

До уваги всіх любителів погазувати, подрайвувати і подрифтувати – представляємо тестування шин UHP, для всіх, хто любить агресивну та спортивну їзду. Продовжуємо представляти результати випробувань літніх шин, які цієї весни провели спеціалісти німецького видання Auto Bild. Порівняння 11 спортивних покришок розміром 245/45 R18 було  проведено на різних дорожніх покриттях, щоб отримати можливість підсумувати основні сильні та слабкі сторони цих шин.

Ваша шина краща? Доведіть!
Після шин для легкових автомобілів, а також для позашляховиків, настав час для спортивної гуми. Найбільш популярний та авторитетний німецький журнал для автомобілістів Auto Bild провів випробування, щоб виявити найкращі літні шини UHP у популярному розмірі 245/45 R18. Цього року німецькі спеціалісти порівняли 11 шин, у тому числі 4 (Bridgestone, Goodyear, Nokian і Pirelli), які вперше з'явилися в цьому типі тестів:

Bridgestone Turanza T005
Continental Premium Contact 6
Fulda Sport Control 2
Goodyear Eagle F1 Asymmetric 5
Hankook Ventus S1 evo2
Maxxis Premitra 5
Michelin Pilot Sport 4
Nokian Powerproof
Pirelli P Zero PZ4
Toyo Proxes Sport
Vredestein UltracVorti

Ці 11 спортивних шин пройшли серію тестів, у стандартній комплектації, на австрійському треку Wachauring.

Браку не виявлено
Якщо деякі шини для легкових чи комерційних машин відверто розчаровували у попередніх випробуваннях, показавши рівень продуктивності – нижчий від ринкових стандартів у певних тестах, то зі спортивним шинами все не так погано. Усі учасники «забігу», від найдорожчої до найдешевшої, вважаються «задовільними» шинами, на думку представників Auto Bild.

Fulda Sport Control 2 пропонує дуже хорошу ціну, оскільки вона справді дешева, і має низький опір коченню. Цей орієнтир означає, що шина не пропонує кращий рівень продуктивності, особливо з точки зору зчеплення та гальмування на мокрій дорозі. Але невтішні результати на вологих дорогах компенсує її високий опір акваплануванню.

Подібний опір також показала Toyo Proxes Sport, яка до того ж забезпечує хорошу керованість на різних поверхнях. Її низька ціна не компенсує високий опір коченню. Ця шина має тенденцію до недостатньої керованості на поворотах, а її гальмівний шлях відносно довгий у вологому стані.

У категорії дешевих шин, Maxxis Premitra ефективна у сухих умовах з короткою гальмівною дистанцією і низьким опором коченню. Цей продукт відстає у підсумковому рейтингу через низьку продуктивністю на мокрій дорозі, повільною кермовою реакцію та більш довгий гальмівний шлях, ніж його конкуренти.

Дуже схожі показники виявлено в Bridgestone Turanza T005, що має набагато вищу ціну, ніж шина тайванського виробника. Тим не менше, вона має дуже гарний опір акваплануванню і короткий гальмівний шлях на сухій поверхні, пропонуючи хороший рівень комфорту для водія та пасажирів.

Новий Nokian Powerproof робить важливу заявку на цих тестах, зважаючи на свій недавній запуск на ринок. Забезпечуючи хорошу керованість та безпеку, короткий гальмівний шлях у сухих умовах, а головне – ця шина є економічною з точки зору автовласника. Auto Bild вказує на її гарну ефективність гальмування, особливо у вологих умовах, легку тенденцію до більш повільного набирання швидкості, ніж у конкурентів.

Hankook Ventus S1 evo2, який був замінений версією evo3, пропонує дуже хороші резерви безпеки і збалансовану керованість на вологих і сухих дорогах. З цією шиною суха гальмівна відстань буде короткою. Хоча гальмівний шлях трохи довший у вологих умовах, шина має добру продуктивність і отримує "хороший" рейтинг від німецького журналу.

5 відмінних зразків
Незважаючи на високий опір коченню, Auto Bild вважає, що Vredestein Ultrac Vorti має дуже хороше співвідношення ціна / якість. Німецькі спеціалісти відзначили, що цей продукт пропонує ефективну динамічну реакцію при їзді та хороше керування. Згідно з випробуваннями, високий комфорт їзди та короткі шляхи на сухих і мокрих дорогах роблять її прекрасним вибором для водіїв.

З подібними характеристиками, але з більш високою ціною, Michelin Pilot Sport 4 забезпечує високий рівень спортивного водіння. Безпечне бокове зчеплення означає, що ця шина гарантує надійне керування за будь-яких погодних умов, зберігаючи при цьому власне – спортивне відчуття від водіння. Ця шина також має кращу за конкурентів стійкість до аквапланування.

Хорошу керованість на вологих і сухих поверхнях має Continental Premium Contact 6, яка забезпечує хороше утримання автомобіля на дорозі за будь-яких обставин. Точне керування на різних поверхнях та короткі гальмівні відстані роблять її відмінною шиною, незважаючи на високий рівень шуму, повідомляє Auto Bild.

Нова Goodyear Eagle F1 Asymmetric 5, випущена наприкінці минулого року, опинилася на другому місці в цьому тесті. Її керованість є зразковою в сухих і вологих умовах, де вона пропонує точний, спортивний і дуже динамічний характер їзди. Ця шина має гарний опір акваплануванню, а також короткий гальмівний шлях на всіх поверхнях. Єдиним недоліком є високий опір коченню.

Pirelli P Zero PZ4 – найкраща спортивна шина 2019 року відповідно до тесту Auto Bild. Переможець не має жодних недоліків, забезпечуючи відмінну керованість на сухих і мокрих дорогах. Добре збалансована, має точний і швидкий кермовий відгук. Ця шина гарантує безпечну їзду, має високу стійкість до аквапланування і короткий гальмівний шлях на різних типах доріг.

Джерело

порекомендувати іншим

Наскільки Вам сподобалася стаття? голосів: 0

 • 0
  ЗАДОВОЛЕНИЙ
 • 0
  ЗДИВОВАНИЙ
 • 0
  ПРОІНФОРМОВАНИЙ
 • 0
  МЕНІ НЕЦІКАВО
 • 0
  СУМНИЙ
 • 0
  РОЗЛЮЧЕНИЙ
 • 0
  НЕМА СЛІВ

КОМЕНТАРІ (0)

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Будь ласка, введіть відповідь
  КОМЕНТАРІВ НЕМАЄ...
do góry strony