РекламаCTR2020

Нові продукти

Шини

Варто знати

Події

більше року тому  07.05.2019, ~ Administrator   

Німецький журнал асоціації автомобілів ACE Lenkrad опублікував результати свого останнього тестування літніх покришок 2019 року. Цього разу було обрано 9 шин у розмірі 205/55 R16.

Покришки для компактних автомобілів
У Німеччині ACE Lenkrad є офіційним журналом Auto Club Europe, другого за величиною автомобільного клубу країни, до якого входить понад 620 000 учасників. Із наближенням літа, журнал пропонує результати тестового порівняння шин для компактних автомобілів у популярному розмірі 205/55 R16, який підходить для таких моделей, як Audi A3, Citroën C4, Ford Focus, Mercedes-Benz A-Class, B-Class. і C-класу, Opel Astra, Peugeot 2008, Renault Megane, Seat Leon, Volvo V40, Volkswagen Golf або Passat.

Німецький журнал вирішив протестувати 9 літніх шин на Skoda Octavia. Перелік учасників:

- Bridgestone Turanza T005
- Continental PremiumContact 6
- Dunlop Sport BluResponse
- Falken ZIEX ZE310 Ecorun
- Goodyear EfficientGrip Performance
- Hankook Ventus Prime3
- Michelin Primacy 4
- Nokian WetProof
- Pirelli Cinturato P7

ACE Lenkrad відвідав тестовий центр Bridgestone в Італії для проведення різних випробувань. Результати тестів у вологому стані становили трохи більше 40% балів. Сухі заїзди склали трохи більше 30% від кінцевої оцінки, тоді як ціна, шум і опір коченню завершили остаточне формування кінцевого рейтингу.

Без особливих розчарувань
Для цьогорічного літнього порівняння ACE Lenkrad акцентовано обирав продукцію, перш за все, високого рівня.

Pirelli Cinturato P7 – це єдина шина, яку рекомендують із певними застереженнями. Італійський виробник опинився трохи нижче за своїх конкурентів, оскільки тестована шина показала себе найменш ефективною у випробуваннях на сухих поверхнях. Також ця шина фінішувала другою „з кінця” у вологих умовах, незважаючи на короткі гальмівні відстані на мокрому асфальті.

Michelin Primacy 4 показала себе трохи краще завдяки високому рівню керованості на вологих дорогах. Але це не підтверджує продуктивність у сухих умовах, особливо зважаючи на більш довгі гальмівні відстані, порівняно з кращими учасниками тестування. Шина французького виробника також є найдорожчою серед інших покришок даного порівняльного тесту, що спеціалісти віднесли до недоліків продукту.

Hankook Ventus Prime 3 – найдешевша шина цьогорічних випробувань від ACE Lenkrad. Єдина важлива характеристика, яка компенсує її загальні недоліки у тестах на мокрому асфальті – це стійкість до аквапланування. На вологих поверхнях продуктивність та зчеплення подекуди могли втрачатися, особливо на поворотах, що робить цю шину непередбачуваною. Та в цілому продукт добре зарекомендував себе в сухих умовах, де забезпечує короткі гальмівні відстані, а керування на цій поверхні було досить чутливим і точним.

Goodyear EfficientGrip Performance отримує аналогічні кінцеві результати, але не ті самі зауваження. Незважаючи на те, що гальмівний шлях довший у вологому стані, загалом шина має прийнятну продуктивність і передбачуваність у випробуваннях на мокрій поверхні. ACE Lenkrad відзначає такі ж самі характеристики в сухих умовах. І хоча ця покришка дорожча, ніж шина Hankook, кінцевий результат компенсується найнижчим опором коченню серед усіх учасників цьогорічного літнього тесту.

Незважаючи на достатньо довгий гальмівний шлях у вологому стані, Falken ZIEX ZE310 Ecorun є безпечною шиною на цій поверхні. Вона має хорошу стійкість до аквапланування на прямій лінії та на поворотах. Незважаючи на те, що суха гальмівна відстань занадто довга, шина пропонує хорошу кермову реакцію. Досить дешева шина, вона також має найвищі витрати пального завдяки високому опору коченню.

Bridgestone Turanza T005 близька до кращих. Добре збалансована шина, яка не показала реально слабких місць, крім високого шуму при їзді. Це найкраща шина для їзди по сухому асфальті, з коротким гальмівним шляхом і безпечним керуванням. Однак, в цілому хороші показники у вологих умовах не були не рівні кращих учасників випробувань, інакше ця шина мала б отримати характеристику "дуже рекомендовано".

Continental PremiumContact 6 вдається досягти хорошого рейтингу від ACE Lenkrad. Шина німецького виробника має дуже короткий гальмівний шлях на мокрій дорозі і є найефективнішою та найшвидшою при їзді по цій поверхні, незважаючи на менші резерви безпеки, ніж в інших шин, щодо аквапланування. Найкраща шина в сухих умовах, на рівних з шиною Bridgestone, вона дозволяє легко контролювати їзду навіть для менш досвідчених водіїв, повідомляє німецький журнал.

Dunlop Sport BluResponse майже бездоганна. Крім незначної втрати бокового зчеплення у вологому стані, шина британського виробника відповідає всім вимогам тесту. Ця покришка має найкращий резерв безпеки, що забезпечує високу стійкість до аквапланування, і є однією з кращих шин у сухих умовах. Низький опір коченню і дуже хороша ціна надають цьому продукту відмінне співвідношення ціна / якість.

Але найкращою літньою шиною 2019 року для компактних автомобілів, згідно з ACE Lenkrad, є новий Nokian WetProof. Якщо фінський виробник хотів створити «дощову шину», то, здається, йому це вдалося. У даному порівняльному тесті саме Nokian WetProof має найкоротшу гальмівну відстань на мокрій дорозі, а також гарантує безпечне керування на цій поверхні. Водії ACE Lenkrad підкреслили її «майже ідеальне» зчеплення та керованість при поворотах. Також продукт добре працює в сухих умовах, але його ціна є вищою, ніж в середньому по конкурентах даних випробувань.

Шини Рейтинг Коротко
Nokian Wetproof 1 Відмінна шина для вологих умов, хороша на сухих дорогах
Dunlop Sport BluResponse 2 Хороші показники в усіх припробуваннях
Continental PremiumContact 6  3 Дуже хороші показники в сухих умовах, середня стійкість до аквапланування
Bridgestone Turanza T005 4 Дуже хороші сухі характеристики, високий рівень шуму
Falken Ziex ZE310 Ecorun  5 Відносно дешева, має довгі гальмівні шляхи на мокрій дорозі
Goodyear EfficientGrip Performance 6= Економічна шина, середня продуктивність у вологих умовах
Hankook Ventus Prime3 6= Непередбачувана керованість на мокрій дорозі, найдешевша шина
Michelin Primacy 4 8 Найбільш дорога шина, хороші показники на вологих поверхнях
Pirelli Cinturato P7 9 Короткий гальмівний шлях на мокрій дорозі, низькі експлуатаційні характеристики

Джерело

порекомендувати іншим

Наскільки Вам сподобалася стаття? голосів: 0

 • 0
  ЗАДОВОЛЕНИЙ
 • 0
  ЗДИВОВАНИЙ
 • 0
  ПРОІНФОРМОВАНИЙ
 • 0
  МЕНІ НЕЦІКАВО
 • 0
  СУМНИЙ
 • 0
  РОЗЛЮЧЕНИЙ
 • 0
  НЕМА СЛІВ

КОМЕНТАРІ (0)

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Будь ласка, введіть відповідь
  КОМЕНТАРІВ НЕМАЄ...
do góry strony