Світлодіодні лампи Philips, призначені для установки в галогенову оптику, отримали довгоочікувану сертифікацію. Першою країною в Європі, яка після серії тестів і випробувань схвалила використання світлодіодних ламп в галогеновій оптиці, стала Німеччина. Тепер джерела світла Philips Ultinon Pro6000 LED H7-го типу можуть легально встановлюватися в фари ряду автомобілів замість галогенних ламп і використовуватися на дорогах загального користування.

Хто дозволив?
Звичайно, «зелене світло» для світлодіодних ламп загорілося не відразу. Цій події передувала комплексна програма випробувань, яка була проведена у співпраці з TÜV Rheinland. Саме випробування підтвердили високу ефективність нової світлодіодної лампи Philips, що дозволило отримати сертифікат схвалення Федерального управління автомобільного транспорту Німеччини (Kraftfahrtbundesamt). На даний момент сертифікат дозволяє використовувати фланцеві діодні лампи в фарах 29 моделей автомобілів різних марок (Alfa Romeo, Audi, BMW, Dacia, Fiat, Ford, Hyundai, Mini, Opel, Peugeot, Skoda, VW). У фарах даних автомобілів світлодіодні лампи випромінюють світло в суворій відповідності з фотометричними параметрами, зазначеними в Правилах ООН 112 (дані правила докладно описують діаграми світлорозподілення, які повинні демонструвати лампи певного типу).

Говоримо Philips Ultinon Pro6000 LED, маємо на увазі ....
Якщо подивитися на характеристики ламп нової серії і порівняти їх з лампами поточних лінійок 5000-ної та 9000-ної серій, стає ясно, що схвалені для доріг загального користування діодні джерела світла Philips Ultinon Pro6000 LED практично ідентичні лампам двох інших серій. Ну наприклад, в лампах Philips Ultinon Pro6000 LED використовуються діоди Lumileds серії OEM grade LED, точно такі ж, як і в лампах Philips Ultinon Pro5000 LED. Дані світлодіоди не монтуються на платі, а з'єднуються з нею парою контактів. Такий тип кріплення набагато ефективніше відводить тепло від джерел світла, що безпосередньо впливає на термін служби автомобільних ламп. Яскравість нових джерел світла досягає + 230% відносно мінімальних вимог стандарту ECE R112 для галогенних ламп. При цьому нові лампи демонструють відмінну рівномірність освітлення дорожнього полотна, а колірна температура 5800К точно відповідає вимогам норми ECE R128 (світлодіодні фари для первинного ринку). Інженери також не залишили без уваги систему охолодження нових ламп. Процесом відведення тепла тепер «командує» нова система AirBoost, яка відводить тепло від джерел світла за допомогою активного вентилятора, а також пасивного радіатора. З огляду на перераховані вище фактори, інженери домоглися абсолютно стабільного терміну служби, який становить 3 тис. годин. Лампи нової серії характеризуються компактними розмірами, а вся електроніка вбудована в корпус ламп.

порекомендувати іншим

Наскільки Вам сподобалася стаття? голосів: 5

 • 3
  ЗАДОВОЛЕНИЙ
 • 1
  ЗДИВОВАНИЙ
 • 0
  ПРОІНФОРМОВАНИЙ
 • 0
  МЕНІ НЕЦІКАВО
 • 0
  СУМНИЙ
 • 1
  РОЗЛЮЧЕНИЙ
 • 0
  НЕМА СЛІВ

КОМЕНТАРІ (0)

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Будь ласка, введіть відповідь
  КОМЕНТАРІВ НЕМАЄ...
do góry strony