РекламаCTR2020

Autopromotec, міжнародна виставка автомобільної техніки та післяпродажного обслуговування, представляє основні елементи стратегічного плану просування. Виставка відбувається раз на два роки, і організатори готуються до проведення заходу наступного року, 22-26 травня року в Болонському виставковому центрі.

Ця подія має важливе значення для автомобільного ринку післяпродажного обслуговування протягом більше 50 років. Виставка постійно зростає, про що свідчать рекордні показники 2017 року, коли у заході взяли участь 1599 учасників (на 58 більше представлених брендів). А протягом п’яти днів виставку відвідало 113 616 професіоналів зі всього світу. В останньому заході спостерігалося значне збільшення міжнародної участі – 23,807 відвідувачів прибуло з-поза меж Італії (на 14% більше, ніж попереднього разу).
Запропонований організаторами план дій отримав підтримку ICE (Інститут зовнішньої торгівлі) в рамках програми "Надзвичайний план продукції, виробленої в Італії – Зміцнення великих національних подій 2016-2018 років", за підтримки Міністерства економічного розвитку. Завдяки цьому фінансуванню, протягом часу, що залишається до 28-ї виставки Autopromotec, міжнародні місії будуть координуватися в багатьох країнах. Їхньою метою буде сприяння присутності зацікавлених потенційних учасників з країн, що мають відношення до автомобільного післяпродажного сектору. Більш детальна інформація про залучені країни буде розповсюджена в найближчі місяці.

Також компанія Autopromotec підписала нову угоду з керівництвом італійського регіону Емілія-Романья щодо "Міжнародної рекламної кампанії Autopromotec 2019 та регіональної мережі поставок для автомобілів та мобільності", яка буде здійснюватися у формі серії заходів, спрямованих на міжнародне просування як виставки, так і всього ланцюжка післяпродажного обслуговування автомобілів. Серед майбутніх ініціатив, запланованих для міжнародного просування Autopromotec, є організація груп відвідувачів для відвідання наступної виставки з таких країн: Німеччина, В'єтнам, Таїланд, Іран, Ізраїль, Південна Африка, Росія та деякі країни Південної Америки (Колумбія, Чилі, Перу, Болівія та Аргентина). Ще однією промо-акцією буде стимулювання міжнародних інтересу, а в останні місяці в Росії та Південній Америці (Аргентині та Колумбії) буде організовано окремі місцеві проекти з метою створення колективних поїздок на Autopromotec 2019. Крім того, планується дорожнє шоу в Туреччині – особливо стратегічній країні – для стимулювання присутності експонентів та покупців через зустрічі з автомобільними асоціаціями, міжнародними організаціями, урядовими та профільними інституціями.

Нарешті, в рамках проекту "Autopromotec Follow Me - International Projects" організатори координуватимуть зустрічі іноземних делегацій з італійськими автомобільними компаніями, яка відбудеться в колективній зоні площею 200 кв. метрів на наступній Sema Show в Лас-Вегасі (30 жовтня – 2 листопада). Таким чином, ініціативи Autopromotec збільшать можливості для зовнішніх зв'язків із зацікавленими сторонами на галузевих заходах, посилюючи комерційні та промоційні відносини за підтримки міжнародно-координованих комунікацій. Інші подібні заходи знаходяться на стадії запуску, і їх можна буде побачити на спеціальному веб-сайті.

"Міжнародні місії є основою стратегічного плану сприяння Autopromotec 2019 року", коментує Ренцо Серваді, генеральний директор компанії Autopromotec. "За підтримки ICE та керівництва Емілія-Романья ми беремо участь у важливих міжнародних промоційних проектах, за допомогою яких ми маємо намір укласти цілий ряд угод з учасниками автомобільного ринку по всьому світі", - підсумував він.

порекомендувати іншим

Наскільки Вам сподобалася стаття? голосів: 0

 • 0
  ЗАДОВОЛЕНИЙ
 • 0
  ЗДИВОВАНИЙ
 • 0
  ПРОІНФОРМОВАНИЙ
 • 0
  МЕНІ НЕЦІКАВО
 • 0
  СУМНИЙ
 • 0
  РОЗЛЮЧЕНИЙ
 • 0
  НЕМА СЛІВ

КОМЕНТАРІ (0)

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Будь ласка, введіть відповідь
  КОМЕНТАРІВ НЕМАЄ...
do góry strony