РекламаGates 2021

Глобальний постачальник автомобільних компонентів і систем компанія HELLA зміцнює свої позиції в секторі електричного транспорту: новим кроком в цьому напрямку стало створення стратегічного партнерства з виробником батарей Farasis Energy Europe.

У результаті співпраці до 2024 року повинна з'явитися нова адаптивна платформа для реалізації систем управління високовольтними батареями електричних автомобілів. Партнерство дозволить реалізувати багаторічні напрацювання HELLA у сегменті електроніки та систем управління високовольтними батареями та багатий досвід Farasis у сфері виробництва батарей. Також Farasis відповідатиме за інтеграцію системи управління в конструкцію високовольтних батарей. На початковому етапі роботи нові рішення з управління батареями будуть запропоновані на ринках Європи, а також Північної і Південної Америки.

Глава Центру HELLA з розробки продуктів управління енергоспоживанням Гвідо Шютте прокоментував: «У майбутньому майже весь транспорт буде електричним. Тому високовольтні батареї стануть ключовим автомобільним компонентом. У зв'язку з поетапним переходом до повністю електричного транспорту в першу чергу необхідні модульні акумуляторні системи, які можна буде модернізувати під вимоги автовиробників. Через це ми раді укладенню угоди про стратегічне співробітництво з Farasis і можливості спільно реалізувати таку адаптивну платформу для модернізації високовольтних батарей і створення систем управління ними».

Операційний директор Farasis в ЄС Себастіан Вольф зазначив: «В особі HELLA ми придбали сильного партнера, який, як і ми, має високий рівень інноваційних напрацювань у сфері управління енергоспоживанням автомобілів. Наші спільні переваги дозволять не тільки вивести на ринок інноваційне рішення з управління високовольтними батареями для електричних автомобілів, але і, найголовніше, зробити ще один важливий крок на шляху до транспорту без вуглецевих викидів».

порекомендувати іншим

Наскільки Вам сподобалася стаття? голосів: 0

 • 0
  ЗАДОВОЛЕНИЙ
 • 0
  ЗДИВОВАНИЙ
 • 0
  ПРОІНФОРМОВАНИЙ
 • 0
  МЕНІ НЕЦІКАВО
 • 0
  СУМНИЙ
 • 0
  РОЗЛЮЧЕНИЙ
 • 0
  НЕМА СЛІВ

КОМЕНТАРІ (0)

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Будь ласка, введіть відповідь
  КОМЕНТАРІВ НЕМАЄ...
do góry strony