Рекламаbilstein video

Нові продукти

Діагностика

Варто знати

3 місяці тому  05.07.2019, ~ Administrator   

Компанія Autodata – надійний світовий лідер в області технічної інформації та її офіційний дистриб’ютор в Україні - інтернет-магазин Exist.ua, відкривають доступ читачам «Сучасної Автомайстерні» до вирішення різноманітних проблем, які виникають в сучасних автомобілях.

Цього місяця спеціалісти Autodata вирішують проблеми з Subaru XV 1,6.

ПИТАННЯ:
Наша автомайстерня отримала Subaru XV 1,6 (2013 року випуску) з цілим рядом несправностей. Зокрема, нестабільна робота і втрата потужності двигуна, а також витік оливи з передньої частини двигуна. Майстри провели основну діагностику повітряних і паливних систем та перевірили на наявність будь-яких збережених кодів несправностей. Чи можете порадити, з чого варто почати ремонт цього автомобіля?

РІШЕННЯ:
Ми знаємо про несправність, що викликає описані симптоми. Помилки відбуваються внаслідок проникнення з'єднувальної муфти в привід двигуна, що виникає внаслідок протікання приводу CMP. Ця несправність впливає на кілька моделей Subaru з кодами двигунів FB16 / FB20 / FB20 DIT / FB25 / FB25A. Перевірте мульти-вилку приводу розподільного положення (CMP) на предмет забруднення нафтопродуктами. При необхідності очистіть або замініть клеми приводу. Якщо є сліди моторної оливи, перевірте виробничий номер в положенні розподільного вала (CMP) (мал. 1.1). Якщо перші п'ять цифр виробничого номера знаходяться до 17158, встановіть новий привід розподільного вала (CMP). Після виконання робіт проведіть пробний заїзд.

порекомендувати іншим

Наскільки Вам сподобалася стаття? голосів: 2

 • 2
  ЗАДОВОЛЕНИЙ
 • 0
  ЗДИВОВАНИЙ
 • 0
  ПРОІНФОРМОВАНИЙ
 • 0
  МЕНІ НЕЦІКАВО
 • 0
  СУМНИЙ
 • 0
  РОЗЛЮЧЕНИЙ
 • 0
  НЕМА СЛІВ

КОМЕНТАРІ (0)

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Будь ласка, введіть відповідь
  КОМЕНТАРІВ НЕМАЄ...
do góry strony