Рекламаbilstein brand 2022

Нові продукти

Автозапчастини

Автохімія

Варто знати

7 місяців тому  23.12.2021, ~ Administrator   

Всі деталі з асортименту Corteco – це високоякісні продукти, що містять всі переваги оригінальної продукції.  Політика групи компаній Freudenberg у сфері забезпечення якості спрямована на весь перелік запасних частин. Це стосується як деталей, які ми виробляємо для конвеєрних поставок, так і для незалежного ринку запасних частин. Всі вони є високоякісними продуктами, що стало можливим завдяки досвіду, накопиченому за понад 90 років роботи та наявному сучасному науково-технічному потенціалу, творчому підходу та інноваціям. Corteco пропонує своїм клієнтам понад 26 тисяч найменувань деталей, призначених для ремонту автомобілів. Це відомі виробничі бренди, що добре зарекомендували себе, наприклад, такі як Simmerring® – провідний виробник динамічних ущільнень. Великий асортимент виробів також включає сальники, оливознімні ковпачки, прокладки різних типів, болти ГБЦ і комплекти для двигунів, силіконові герметики, високо-технологічні шківи, опори двигуна, КПП і елементи трансмісії, деталі та вузли підвіски для демпфування вібрацій під брендом Vibracoustic®, а також салонні фільтри під брендом micronAir® та гальмівні шланги.

Силіконовий герметик HT200C
У цій статті йдеться про силіконові герметики з асортименту Corteco. Їх основна мета – це усунення протікання різного роду, ущільнення зазорів, обгортання невеликих тріщин. Герметик є важливою ланкою у ремонті вузлів та агрегатів автомобіля. Від якості, складу та властивостей герметика багато в чому залежить результат цього процесу.

В асортименті Corteco на даний момент представлено 3 типи герметиків. Вони відрізняються за хімічною формулою, кольором, температурою застосування.  Перший  –  герметик НТ200. Це 100% силіконовий герметик білого кольору, розроблений на основі монополімерної сполуки. Він зберігає вихідні властивості при температурах від -50°C до +180°C (до +200°C при короткостроковому впливі). Час первинної полімеризації даного герметика (утворення поверхневої плівки) становить від 6 до 10 хвилин. Має подовження на розрив 500%. Легко адаптується до нерівної або шорсткої поверхні, набуваючи її форми. Відрізняється дуже високою стійкістю до впливу хімічно активних речовин (пальне, рідини для охолодження, оливи і мастила, присадки).

                                                                                                                                                                   Артикул Corteco: HT200C

Силіконовий герметик HT300C
Герметик  НТ300  –  це  100% силіконовий герметик чорного кольору, що має ту ж саму формулу монополімерної  сполуки.  Зберігає властивості при температурах від -50°C до +275°C. При короткостроковій дії можливе застосування до +300°C. Його подовження на розрив становить 250%. Час первинної полімеризації від 6 до 10 хвилин. Забезпечує створення надійного ущільнення з метою запобігання витоку технічних рідин та прориву газів. Герметик стійкий до дії високих температур, повністю готовий до застосування у сучасних двигунах. Забезпечує надійну герметизацію сталевих та алюмінієвих деталей. Також стійкий до дії хімічно активних речовин.

Артикул Corteco: HT300C

Силіконовий герметик EVO300
Третій тип герметика – це відносно новий продукт із маркуванням EVO300. Він складається із 100% силікону останнього покоління, до якого для підвищення міцності додано спеціальний наповнювач. Ця композиція дозволяє отримати склад, стабільність та довговічність якого набагато перевершують відповідні показники  традиційних  силіконових герметиків. Наповнювач також підвищує термостійкість, завдяки чому EVO300 можна застосовувати в діапазоні температур від -70°C до +250°C, і навіть до +300°C при короткостроковій дії. Герметик EVO300 є хімічно нейтральним, не викликає корозії та має відмінні адгезійні властивості, які дозволяють наносити його як на металеві, так і на неметалеві матеріали, у тому числі пластикові, без додаткового використання ґрунту.

Артикул Corteco: 49392392

Виходячи з вимог до умов професійного застосування, склад розроблявся таким чином, щоб досягти короткого часу висихання. Крім того, EVO300 легкий у нанесенні, забезпечує швидке формування ущільнення та дозволяє підвищити точність нанесення герметика.

Для зручнішого нанесення даний герметик також представлено у картриджі, об'ємом 200 мл. Він заповнений незаймистим газом під тиском.

Артикул Corteco: 49372187

Всі представлені силіконові герметики в асортименті Corteco є професійними високоякісними продуктами для агрегатного ремонту. Їх склад адаптовано для отримання високого ступеня герметизації за відносно короткий час висихання. Герметики легко наносити, вони прості та безпечні у використанні та безсумнівно займуть гідне місце у Вашій автомайстерні чи сервісі.

Для отримання додаткової
інформації відвідайте наші
медіаресурси:

www.corteco.com
www.ecatcorteco.com

"Сучасна Автомайстерня" № 10 (156) 2021

порекомендувати іншим

Наскільки Вам сподобалася стаття? голосів: 0

 • 0
  ЗАДОВОЛЕНИЙ
 • 0
  ЗДИВОВАНИЙ
 • 0
  ПРОІНФОРМОВАНИЙ
 • 0
  МЕНІ НЕЦІКАВО
 • 0
  СУМНИЙ
 • 0
  РОЗЛЮЧЕНИЙ
 • 0
  НЕМА СЛІВ

КОМЕНТАРІ (0)

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Будь ласка, введіть відповідь
  КОМЕНТАРІВ НЕМАЄ...
do góry strony