РекламаCTR2020

У Німеччині виділяють кошти на виготовлення продукції із сировини, отриманої з поновлюваних джерел

Влада Німеччини схвалила план з розвитку біоекономіки, який покликаний розширити використання сировини з поновлюваних джерел у виробництві товарів повсякденного застосування. Керувати реалізацією ініціативи будуть міністр освіти і науки Аня Карлічек і міністр сільського господарства Юлія Клекнер.

У період до 2024 року буде підтримано близько 1 000 проектів, на що буде витрачено 3,6 мільярда євро. На проекти в сільському господарстві буде виділено 2,5 мільярда євро, з яких більше одного мільярда піде на наукові дослідження.

Міністри вказали приклади товарів, що укладаються в поняття біоекономіки, такі як взуття з павукового шовку, велошоломи з деревини, а також шини з кульбаб.

Аня Карлічек з кросівками з павукового шовку і Юлія Клекнер з шиною з кульбаб

«Нові джерела сировини можна знайти буквально за рогом - в наших луках, полях, лісах. І незважаючи на це, ми змушені імпортувати багато матеріалів», - зазначила Клекнер в бесіді з журналістами.

Розробкою методів використання кульбаб в шинному виробництві в Німеччині займається компанія Continental, яка в 2018 році відкрила спеціалізований комплекс, який проводить дослідження в цьому напрямку. Очікується, що в масове виробництво шин Continental з соку кульбаби почнеться в найближчі десять років. Свою першу велошину з кульбаб компанія представила в травні минулого року.

порекомендувати іншим

Наскільки Вам сподобалася стаття? голосів: 0

 • 0
  ЗАДОВОЛЕНИЙ
 • 0
  ЗДИВОВАНИЙ
 • 0
  ПРОІНФОРМОВАНИЙ
 • 0
  МЕНІ НЕЦІКАВО
 • 0
  СУМНИЙ
 • 0
  РОЗЛЮЧЕНИЙ
 • 0
  НЕМА СЛІВ

КОМЕНТАРІ (0)

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Будь ласка, введіть відповідь
  КОМЕНТАРІВ НЕМАЄ...
do góry strony