Рекламаbilstein brand 2022

Нові продукти

Шини

Варто знати

місяць тому  23.06.2022, ~ Administrator   

Герметизуючий шар можна буде легко видаляти, що покращує придатність шин до ремонту.

Американське відділення Bridgestone і хімічна компанія Dow спільно створили новий герметизуючий матеріал на основі силікону для шин, здатних самостійно запечатувати проколи. На реалізацію проекту пішло понад чотири роки, а результати роботи були представлені на виставці Silicone Expo 2022 у Детройті.

Шини, що самозаклеюються, випускають багато компаній, а нова технологія Bridgestone, що отримала назву B-Seals, була створена з акцентом на екологічному аспекті. На відміну від стандартних герметизуючих шарів, які складно відокремити від шини, новий матеріал легко видаляється, покращуючи придатність шини до ремонту і потенційно збільшуючи термін її служби, а оскільки герметик можна видаляти і переробляти, це також має значення з точки зору утилізації шин.

Логотип нової технології (стандартний матеріал позначається як B-Seal)

«У майбутньому шини не тільки самостійно заклеюватимуть проколи, але й, завдяки технологіям, що зараз розробляються, в режимі реального часу повідомлятимуть інформацію про свій стан водію або оператору автопарку для планування технічного обслуговування», - заявив Нізар Тригуй, директор з технологій американського підрозділу Bridgestone. – «Наша співпраця з Dow демонструє наше прагнення використовувати інновації для того, щоб робити мобільність безпечнішою, ефективнішою та екологічнішою».

За даними Bridgestone, третина нових легкових автомобілів, що реалізуються в США, не оснащується запасним колесом, що збільшує попит на безпрокольні шини різних типів, таких як самозаклеювальні шини та шини тупу Run-Flat. Спочатку шини, виконані за новою технологією, будуть запропоновані автовиробникам, які хотіли б знизити вагу автомобілів і поліпшити їх енергоефективність, що особливо актуально, враховуючи популярність електрокарів.

«Ми дуже раді, що Dow стане першою компанією, що випустила на ринок герметизуючий матеріал для шин на основі силікону, який підвищує безпеку та комфорт пасажирів, а також має переваги у плані міцності та екологічності», - зазначив Чарлі Зіммер, директор відділення силіконових та спеціалізованих матеріалів Dow. – «Як лідер у галузі хімічних матеріалів, ми маємо намір розвивати співпрацю з Bridgestone, щоб покращити екологічність мобільності за допомогою нашого нового інноваційного рішення та наблизитися до нашої спільної мети щодо створення вуглецево-нейтрального світу».

До 2050 року Bridgestone має намір досягти вуглецевої нейтральності, а всі шини компанії на цей час будуть на 100% виготовлятися з екологічних матеріалів. У рамках цієї роботи Bridgestone, зокрема, у квітні 2022 року запустила спільно з LanzaTech новий проект, спрямований на створення технологій отримання з відпрацьованих шин різної сировини, такої як етанол, а також методик виробництва синтетичного каучуку без використання нафтопродуктів. Компанія також працює над диверсифікацією джерел натурального каучуку, і до 2030 планується почати використовувати у виробництві шин каучук з гваюли.

порекомендувати іншим

Наскільки Вам сподобалася стаття? голосів: 0

 • 0
  ЗАДОВОЛЕНИЙ
 • 0
  ЗДИВОВАНИЙ
 • 0
  ПРОІНФОРМОВАНИЙ
 • 0
  МЕНІ НЕЦІКАВО
 • 0
  СУМНИЙ
 • 0
  РОЗЛЮЧЕНИЙ
 • 0
  НЕМА СЛІВ

КОМЕНТАРІ (0)

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Будь ласка, введіть відповідь
  КОМЕНТАРІВ НЕМАЄ...
do góry strony