РекламаCTR2020

Нові продукти

Шини

Варто знати

Події

місяць тому  01.07.2020, ~ Administrator   

Сьогодні Міжнародна автомобільна федерація (FIA) оголосила, що за результатами тендеру і після схвалення Всесвітньою радою FIA з автоспорту Hankook Tire & Technology затверджена партнером по шинам для машин третього покоління (Gen3) на чемпіонаті світу ABB FIA Formula E. Оснащення шинами першою і єдиною в світі автогонки на електромобілях стане основою для проведення міжнародних кампаній Hankook, реалізації зобов'язань щодо забезпечення сталого розвитку та захисту навколишнього середовища у всьому світі.
    ­
Виробник шин преміум-класу Hankook стане постачальником шин і технологічним партнером чемпіонату світу ABB FIA Formula E. Початок чемпіонату світу буде ознаменований вражаючими гонками в мегаполісах по всьому світу після представлення машин третього покоління з виробленими на стійкій основі, довговічними і енергозберігаючими шинами Hankook.

«Наші співробітники по всьому світу дуже пишаються тим, що за результатами тендеру і після схвалення Всесвітньою радою FIA з автоспорту Hankook був затверджений FIA в якості постачальника шин і технологічного партнера для чемпіонату ABB FIA Formula E Championship. Бачення нашої компанії і Формули E збігаються в контексті сталого розвитку. Ми раді бути частиною цієї подорожі як партнер по шинам для їх машин третього покоління», – повідомляє Су Іль Лі, Президент і головний операційний директор Hankook Tire & Technology. «Вражає те, як FIA і чемпіонати ABB FIA Formula E вирішують проблеми, пов'язані зі зміною клімату і забрудненням повітря в міських умовах, – вони просувають і популяризують електромобілі за допомогою цієї повністю електричної гоночної серії, а також привертають увагу світової громадськості до цієї проблеми».

Провідні виробники електромобілів вже використовують виготовлені за індивідуальним замовленням ev-шини від Hankook (ev – електричний автомобіль) для оригінального оснащення своїх автомобілів. Тепер, компанія приєднається до прагнення Формули E створювати кращий, чистіший світ. Hankook зробить свій внесок, надавши орієнтовану на майбутнє технологію шин, а також забезпечить всі гонки Формули E спеціально розробленими шинами і спеціальними технічними знаннями. Завдяки інноваційним технологіям Hankook виготовить за індивідуальним замовленням Формули E шини, переваги зчеплення яких дозволять використовувати їх як на мокрому, так і на сухому дорожньому покритті для безлічі гонок. Дуже низький опір коченню цих шини дозволить підвищити ефективність електромобілів. Крім того, завдяки біоматеріалам і каучуку, отриманому з урахуванням екологічних вимог та норм, забезпечується довгий термін служби шин.

Hankook Tire & Technology давно дотримується стійких й екологічно безпечних методів ведення бізнесу в зв'язку з прийняттям на себе соціальної відповідальності. Компанія твердо закріпила це в своїх бізнес-цілях. Лише недавно Hankook була удостоєна платинової медалі – найпрестижнішої нагороди в сфері корпоративної соціальної відповідальності від відомого рейтингового агентства EcoVadis. Крім того, з 2016 року Hankook включена у всесвітньо відомий авторитетний Індекс стійкості Доу-Джонса (DJSI World), будучи в даний час одним з трьох виробників шин і єдиною компанією з штаб-квартирою в Азії, яка представлена ​​в автомобільній промисловості.

порекомендувати іншим

Наскільки Вам сподобалася стаття? голосів: 0

 • 0
  ЗАДОВОЛЕНИЙ
 • 0
  ЗДИВОВАНИЙ
 • 0
  ПРОІНФОРМОВАНИЙ
 • 0
  МЕНІ НЕЦІКАВО
 • 0
  СУМНИЙ
 • 0
  РОЗЛЮЧЕНИЙ
 • 0
  НЕМА СЛІВ

КОМЕНТАРІ (0)

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Будь ласка, введіть відповідь
  КОМЕНТАРІВ НЕМАЄ...
do góry strony