Рекламаbilstein video 2022

Нові продукти

Шини

Варто знати

Події

Події

24 днів тому  31.05.2022, ~ Administrator   

Нова шина ContiSportContact 7 стала володарем одразу двох престижних міжнародних нагород у галузі дизайну – Red Dot Award та IF Design Award.

«Ми дуже раді, що наш спортивний флагман не тільки зміг переконати шанувальників шин своїми характеристиками, а й те, що експерти з дизайну з усього світу також відзначили нашу роботу цими нагородами», — сказав Енно Стратен, голова відділу стратегії, аналітики та маркетингу відділу заміни шин регіону EMEA у Continental.

Під час розробки фахівці з дизайну мали три основні цілі: по-перше, розробити надійне «наступне покоління» для довгої лінійки успішних шин SportContact. По-друге, інновації, що розробляються, повинні бути максимально помітні. І по-третє, мова дизайну мала відповідати сучасним спортивним автомобілям.

У «пошуку гарного дизайну та інновацій» 48 міжнародних членів журі Red Dot 2022 року професійно, індивідуально та всебічно розглянули кожен із продуктів, представлених із 60 країн на премію Red Dot Award: Product Design. Тільки ті продукти, які переконали експертів своєю визначною якістю дизайну, були нагороджені призами, у тому числі Continental SportContact 7. На думку журі, відзначені нагородами компанії встановлюють нові стандарти в індустрії дизайну своїми роботами.

Доктор Пітер Зек, засновник та генеральний директор Red Dot, прокоментував конкурс 2022 року, заявивши: «У цьому конкурсі мене особливо вразив яскраво виражений творчий потенціал відзначених нагородами продуктів. Те, що досі існують дизайни, які дивують своєю формою та функціональністю, справді вражає та похвально».

Спортивна високопродуктивна шина також отримала цього року нагороду iF DESIGN AWARD, додавши нагороду всесвітньо відомого дизайнерського лейблу до свого списку нагород. Вона була присуджена у дисципліні "Продукт", категорія "Автомобіль/Транспортний засіб". Премія iF DESIGN AWARD вручається один раз на рік найстарішим у світі незалежним інститутом дизайну iF International Forum Design GmbH. Автошина SportContact 7 справила враження на 132 члени незалежного та міжнародного експертного журі, зокрема, своєю інноваційною формою та функціональністю. І число претендентів було велике: журі мало присудити заповітний знак схвалення серед майже 11 000 робіт із 57 країн.

порекомендувати іншим

Наскільки Вам сподобалася стаття? голосів: 0

 • 0
  ЗАДОВОЛЕНИЙ
 • 0
  ЗДИВОВАНИЙ
 • 0
  ПРОІНФОРМОВАНИЙ
 • 0
  МЕНІ НЕЦІКАВО
 • 0
  СУМНИЙ
 • 0
  РОЗЛЮЧЕНИЙ
 • 0
  НЕМА СЛІВ

КОМЕНТАРІ (0)

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Будь ласка, введіть відповідь
  КОМЕНТАРІВ НЕМАЄ...
do góry strony