Нові продукти

Шини

Варто знати

місяць тому  14.09.2021, ~ Administrator   

Завдяки SportContact 7 концерн Continental тепер має нову високоефективну шину для спортивних автомобілів. З цієї осені загалом буде доступно 42 типорозміри цієї моделі з посадковим діаметром від 19 до 23 дюймів, а протягом наступного року асортимент буде додатково розширений.

Для водіїв, які полюбляють спортивний стиль керування, ганноверці створили шину SportContact нового покоління, яка дуже безпечна, забезпечує легке керування та збільшений ресурс. На трасі для перегонів ходові характеристики шини SportContact 7 у порівнянні з попередньою моделлю покращились на 10 відсотків, гальмівний шлях на вологій дорозі став коротшим на 8 відсотків, а на сухій – на 6 відсотків, термін експлуатації, тобто загальний пробіг збільшився на 17 відсотків. Нова розробка забезпечує значно краще керування на вологій та сухій дорозі, а також зчеплення (згідно з результатами тесту шин 245/30 R 20). Під час розробки новинки концерн Continental надавав великого значення найвищому рівню досконалості за всіма критеріями ефективності для поєднання максимального задоволення від керування автомобілем та найвищого рівня безпеки й надійності у сфері шин UUHP (сегмент шин найвищої якості).

Створюючи нову SportContact 7, розробники шини заглибилися у свій арсенал: її адаптивний малюнок протектора підлаштовується до сухих і вологих доріг, завдяки індивідуальній конструкції каркасу шини для різних класів автомобілів забезпечується максимальне задоволення від керування на будь-якому авто, а додавання суміші BlackChili нового покоління до складу протектора в поєднанні з асиметричним малюнком забезпечують чудове зчеплення з дорогою.

SportContact 7 була розроблена для досить широкого спектра автомобілів – від легкових зі спортивними властивостями аж до суперкарів. Спектр автомобілів широкий: до нього входять такі відомі моделі як Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio, серія RS від Audi та спортивний BMW від M GmbH. Також є розміри SportContact 7 для спортивних автомобілів компактного класу, наприклад, Ford Focus III RS та Mini Cooper S Clubman. В асортименті доступні відповідні розміри шин і для Porsche 4 S GT, автомобілів від AMG, Lamborghini та McLaren. Заплановано виробництво і відповідних розмірів SportContact 7 для вишуканих автомобілів, таких як Brabus S 65 Rocket 900 Coupé.

Continental розробляє новаторські технології та послуги для різних видів транспортних систем з переміщення людей і різноманітних товарів. Заснована в 1871 році, технологічна компанія пропонує безпечні, ефективні, інтелектуальні та доступні технології для автомобілів, різних транспортних засобів та системи управління транспортними потоками в цілому та індивідуально. У 2020 році обсяг продажів Continental склав 37,7 млрд євро. В 58 країнах світу працюють понад 235 000 співробітників компанії. У 2021 році компанія святкує своє 150-річчя.Підрозділ шин має по всьому світу 24 виробничих і конструкторські локації. Будучи одним з провідних виробників шин з чисельністю працівників понад 56 тисяч осіб, у 2020 році підрозділ оголосив про продажі на суму 10,2 млрд євро. Continental входить до технологічних лідерів у виробництві шин і пропонує широкий асортимент продукції для легкових автомобілів, комерційних авто, промислових і двоколісних транспортних засобів. Завдяки постійним інвестиціям в дослідження і новітні розробки, Continental вносить важливий внесок в підвищення безпеки, рентабельні та екологічності транспортних систем.

порекомендувати іншим

Наскільки Вам сподобалася стаття? голосів: 0

 • 0
  ЗАДОВОЛЕНИЙ
 • 0
  ЗДИВОВАНИЙ
 • 0
  ПРОІНФОРМОВАНИЙ
 • 0
  МЕНІ НЕЦІКАВО
 • 0
  СУМНИЙ
 • 0
  РОЗЛЮЧЕНИЙ
 • 0
  НЕМА СЛІВ

КОМЕНТАРІ (0)

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Будь ласка, введіть відповідь
  КОМЕНТАРІВ НЕМАЄ...
do góry strony