РекламаBilstein NY

Нові продукти

Автозапчастини

Варто знати

2 місяці тому  24.11.2021, ~ Administrator   

Hella Pagid, компанія-фахівець з гальмівних систем для незалежного ринку автозапчастин з Ессена, що працює в рамках спільного підприємства з постачальниками автомобільної галузі TMD Friction і HELLA, пропонує понад 14 000 компонентів гальмівних систем для легкових і легких комерційних автомобілів. Компанія планує розширити асортимент гальмівних дисків для окремих ринків і моделей Mercedes, включивши в нього цілісні гальмівні диски.

Hella Pagid планує вивести ці цілісні гальмівні диски з високовуглецевого сірого чавуну на ринок в кінці 2021 року. Вони стануть привабливою і економічною альтернативою двокомпонентним композитним гальмівних дискам, що постачаються на деякі моделі Mercedes із заводу. Цілісні гальмівні диски Mercedes розроблені для максимальної міцності, тривалого терміну служби, гальмівної потужності та комфорту при гальмуванні і відповідають стандартам оригінального устаткування Hella Pagid. Вони мають антикорозійне покриття і високий вміст вуглецю, що, завдяки структурі матеріалу, забезпечує оптимальну ефективність гальмування і охолодження завдяки швидшому відводу тепла. Екологічно чисте цинкове покриття на водній основі запобігає корозії обода диска і камери, завдяки чому гальмівні диски зберігають бездоганний зовнішній вигляд протягом тривалого періоду часу.

«Цілісні гальмівні диски пропонують відмінне співвідношення ціни та якості. Це вигідно не тільки оптовикам, а й СТО та, в результаті, кінцевому клієнту», - говорить Томас Горкі, директор з управління продукцією і маркетингу Hella Pagid. «Крім того, СТО виграють від того, що в комплект поставки входять кріпильні болти, що забезпечує швидкий і простий монтаж».

У зв'язку з діючими правилами затвердження типу гальмівних дисків у ЄС (ECE R90) і пов'язаними з ними витратами, цілісні гальмівні диски поки продаються виключно в країнах за межами ЄС або без директиви ECE R90. Починаючи з виходу на ринок в кінці 2021 року, 14 цілісних гальмівних дисків пропонуватимуть приблизно для 19 моделей Mercedes, від 2011 року випуску і далі, від C-Класу і E-Класу до S-Класу, а також для моделей GLC SUV і повністю електричного EQC. У майбутньому асортимент цілісних гальмівних дисків буде постійно розширюватися на інші моделі Mercedes. Таке широке покриття цілісними гальмівними дисками Mercedes означає, що вже з кінця 2021 року Hella Pagid обслуговуватиме понад 5 мільйонів автомобілів по всьому світу (за межами ЄС).

порекомендувати іншим

Наскільки Вам сподобалася стаття? голосів: 0

 • 0
  ЗАДОВОЛЕНИЙ
 • 0
  ЗДИВОВАНИЙ
 • 0
  ПРОІНФОРМОВАНИЙ
 • 0
  МЕНІ НЕЦІКАВО
 • 0
  СУМНИЙ
 • 0
  РОЗЛЮЧЕНИЙ
 • 0
  НЕМА СЛІВ

КОМЕНТАРІ (0)

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Будь ласка, введіть відповідь
  КОМЕНТАРІВ НЕМАЄ...
do góry strony