Автозапчастини

Діагностика

Варто знати

8 місяців тому  20.05.2020, ~ Administrator   

Установка компонентів гальмівної системи - завдання непросте. Щоб все зробити правильно, потрібні відповідні інструменти, і досвід, особливо, якщо йдеться про барабанні гальма. При перевірці та обслуговуванні гальмівної системи необхідно приділяти увагу навіть найдрібнішим деталям.

Для  правильної  установки компонентів  гальмівної  системи підготуйте  необхідні  інструменти, зокрема,  індикатори  з  годинниковим  механізмом  на  магнітній основі для барабанів з вбудованими підшипниками,  динамометричний ключ і т. д.

- Піднявши машину, насамперед перевірте зазор підшипників коліс: якщо існує, то це необхідно відрегулювати. Потім зніміть колесо і подивіться чи немає пошкоджень або іржі.

- Перевірте шланги. Їх слід замінювати раз на декілька років (від двох до п'яти) в залежності від транспортного засобу. Як заміну більшість СТО  пропонують  шланги  Bosch: вони характеризуються максимальною механічною міцністю і хімічною стійкістю до різних видів олив, пального та атмосферного впливу.

- Розберіть гальмівний барабан.

- Зніміть гальмівну колодку. Очистіть гальмівний щит і нанесіть відповідне мастило.

- Огляньте тросик ручного гальма, приділіть цьому підвищену увагу. Пошкоджений гальмівний трос може привести до заїдання колодки та перегріву всієї гальмівної системи.

- Щоб встановити колодку на міс це, використовуйте набір SuperPro від Bosch. З цим набором установка нової колодки займе всього лише три хвилини. Він містить всі запчастини, необхідні для ремонту барабанного гальма: комплект гальмівних колодок на обидва колеса осі, попередньо змонтованих стяжними пружинами та регулятором зазору. Т акий набір підвищить швидкість  роботи  та  збільшить продуктивність будь-якої СТО.

- Очистіть гальмівний барабан. Якщо ви бачите сліди іржі або глибоких подряпин, то барабан безперечно вимагає заміни. Нерівна поверхня знижує ефективність гальмування, а це може бути небезпечно на дорозі. Якщо гальмівний барабан вимагає  заміни,  рекомендується звернути увагу на новий барабан Bosch. Його основні характеристики: висока якість сплаву, стабільність коефіцієнта  тертя,  надійність  і точність посадки.

- Далі виконується прокачування гальмівної системи. Його слід виконувати кожен раз після виконання робіт з гідравлічними елементами.

- Відрегулюйте гальмо стоянки.

- Встановіть колесо на місце. Перед цим перевірте стан контактної поверхні між колісним диском і гальмівним барабаном.

-  Щоб  оптимізувати  роботу гальмівної  системи,  виконайте процедуру обкатки автомобіля. Це потрібно для того, щоб перевірити якість установки.

По матеріалам компанії Bosch

"Сучасна Автомайстерня" № 3 (140) 2020

порекомендувати іншим

Наскільки Вам сподобалася стаття? голосів: 0

 • 0
  ЗАДОВОЛЕНИЙ
 • 0
  ЗДИВОВАНИЙ
 • 0
  ПРОІНФОРМОВАНИЙ
 • 0
  МЕНІ НЕЦІКАВО
 • 0
  СУМНИЙ
 • 0
  РОЗЛЮЧЕНИЙ
 • 0
  НЕМА СЛІВ

КОМЕНТАРІ (0)

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Будь ласка, введіть відповідь
  КОМЕНТАРІВ НЕМАЄ...
do góry strony