РекламаCTR2020

Діджиталізація та взаємозв'язок — ключові фактори розвитку галузі будівельної техніки. І саме Continental задає цей вектор розвитку, фокусуючись на людині. Адже сьогодні рівень стресу водія повинен бути знижений, щоб справлятися з потоком інформації максимально ефективно та безпечно. Тому Continental розробляє такі цифрові рішення, як нова інтелектуальна система об'ємного огляду ProViu 360.

Панорамний огляд з ProViu 360
Нова система камер ProViu 360 має чотири 1,3-мегапіксельні камери, які охоплюють всі напрямки, дозволяючи водієві наче парити над машиною. У порівнянні із старою системою, друге покоління камер повністю цифрове, з чіткішим зображенням HD-формату, яке виводиться на 10-дюймовий сенсорний дисплей. Виробництво цифрової версії ProViu 360 з функцією виду з висоти пташиного польоту заплановано на 2020 рік. Використовувати ProViu 360 можна по-різному, в тому числі для більш точного управління ковшем.

Злиття датчиків — коли дані з камери та радару об'єднуються
«Ми свідомо вибрали універсальний інтерфейс шини CAN, прийнятий за стандарт на ринку, оскільки він допускає широкий спектр можливостей. Управління CAN-шиною дозволяє нам фільтрувати потік даних і надавати тільки необхідну інформацію», — каже Даніель Вапплер, менеджер по продукції Continental. Комбінація даних від різних датчиків, які ProViu 360 запропонує в майбутньому, підвищить якість інформації, що особливо актуально при злитті камери з радаром. Користувачі тільки виграють від широкого асортименту технологій Continental, заснованого як на досвіді в області радіолокаційних датчиків, так і в світі будівельної техніки.

Цифрові дисплеї — точність та ефективність
В якості базової версії Continental пропонує MultiViu Compact з 4,3-дюймовим дисплеєм. Два порти CAN, відеовхід і кілька цифрових та аналогових входів доповнюють технічні характеристики.
Крім того, Continental пропонує преміальні версії. Наприклад, вільно програмована панель приладів MultiViu Professional12, яка може похвалитися 12,3-дюймовим кольоровим TFT-дисплеєм з високою роздільною здатністю, 2D-графічним дисплеєм реального часу та відео дисплеєм.

Модульне робоче місце водія вигідне як водієві, так і виробникові
Водієві така концепція вигідна завдяки персоналізації, він отримує тільки необхідну інформацію для безпечного виконання поставленого завдання. Він не відволікається без необхідності і може зосередитися на керуванні та робочих задачах.

Для виробника робоче місце модульного типу являє собою важливий крок вперед з точки зору гнучкості та універсальності. Завдяки модульній конструкції панелі керування та дисплеї можуть бути розташовані відповідно до вимог виробника, що дозволяє компанії повністю зосередитися на особливих вимогах своїх клієнтів. Дякуючи міцній конструкції, mDWP не страшні складні повсякденні умови експлуатації, поширені на будівельних майданчиках.

порекомендувати іншим

Наскільки Вам сподобалася стаття? голосів: 0

 • 0
  ЗАДОВОЛЕНИЙ
 • 0
  ЗДИВОВАНИЙ
 • 0
  ПРОІНФОРМОВАНИЙ
 • 0
  МЕНІ НЕЦІКАВО
 • 0
  СУМНИЙ
 • 0
  РОЗЛЮЧЕНИЙ
 • 0
  НЕМА СЛІВ

КОМЕНТАРІ (0)

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Будь ласка, введіть відповідь
  КОМЕНТАРІВ НЕМАЄ...
do góry strony