РекламаCTR2020

Нові продукти

Діагностика

Варто знати

Інше

Поговоримо

2 місяці тому  01.04.2020, ~ Administrator   

Щодня фіксуються нові випадки коронавірусу. Щоб захиститися ми намагаємося максимально обмежити соціальні контакти: працюємо віддалено, без потреби не виходимо з дому, віддаємо перевагу особистому автомобілю замість громадського транспорту. Але навіть у цьому випадку необхідно знати і дотримуватися певних правил безпеки, щоб максимально захистити себе та рідних.

 • Правила безпеки для автомобілістів в період пандемії
 • Гігієна та профілактика: боротьба з коронавірусом на дорозі
 • Турбота про здоров'я водіїв

Порада 1. Завжди використовуйте гель-антисептик з вмістом спирту не менше 70% для обробки рук після відкривання дверей автомобіля. При цьому важливо дотримуватися правильної послідовності дій. Ніхто не може гарантувати, що зовнішні поверхні вашого автомобіля (включно з дверними ручками) не контактували з носіями вірусу. Саме тому важливо обробляти руки антисептиком щоразу після того, як ви відкрили двері авто, але перед тим, як торкнетеся будь-якої внутрішньої поверхні. Таким чином ризик перенести вірус у салон значно знижується.

Порада 2. Якщо автомобілем користуєтеся не тільки ви або в ньому, крім водія, регулярно знаходяться пасажири, необхідно періодично протирати внутрішні поверхні автомобіля (особливо ті, яких найчастіше доводиться торкатися) вологими антибактеріальними серветками на основі спирту або спеціальним антисептиком у формі спрею. Інакше ризик зараження досить великий: на металевих і пластикових поверхнях вірус може жити до 2-3 днів.

Порада 3. Пригадайте, коли востаннє ви змінювали салонний фільтр. А ще краще – просто замініть його на новий. І навіть якщо раніше вас влаштовував найпростіший варіант, що забезпечує захист від великих часток на кшталт пилу і кіптяви, то зараз має сенс звернути увагу на кращі фільтри, наприклад, протиалергенні. Річ у тому, що саме вони здатні затримувати найдрібніші частинки – і тим самим підвищують шанси захиститися від вірусів (зокрема, коронавіруса SARS-CoV-2). Так, у фільтрах Bosch Filter + застосовується шар електростатично зарядженого матеріалу, що здатний утримувати найдрібніші частки, а додатковий шар з іонами срібла захищає від алергенів та бактерій.

Порада 4. Зберігайте в бардачку запас одноразових рукавичок: вони стануть у нагоді, наприклад, на АЗС, щоб не торкатися «пістолета» голими руками.

Порада 5. Здійснюйте безконтактні оплати. По-перше, вам не доведеться взаємодіяти з іншими людьми (операторами, касирами тощо). А по-друге, менше готівки – менше здачі – менше ризику зустрітися з вірусом. На папері та картоні він може жити протягом доби.

Бережіть себе та будьте здорові!

Записатися на технічне обслуговування автомобіля можна за єдиним телефонним номером мережі Бош Авто Сервіс 0 800 213 203 або на сайті.

порекомендувати іншим

Наскільки Вам сподобалася стаття? голосів: 0

 • 0
  ЗАДОВОЛЕНИЙ
 • 0
  ЗДИВОВАНИЙ
 • 0
  ПРОІНФОРМОВАНИЙ
 • 0
  МЕНІ НЕЦІКАВО
 • 0
  СУМНИЙ
 • 0
  РОЗЛЮЧЕНИЙ
 • 0
  НЕМА СЛІВ

КОМЕНТАРІ (0)

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Будь ласка, введіть відповідь
  КОМЕНТАРІВ НЕМАЄ...
do góry strony