Рекламаfebi2021

Ніхто не буде радий побачити подряпину на власній машині. Іноді складається враження, що наш транспортний засіб постраждав через нашестя єгипетської кари з граду, комарів та мух. На жаль, кожен негативний вплив заподіює нові пошкодження на поверхні, а найгірше – головний біль та удар по гаманцю. Що може найбільше пошкодити поверхні автомобіля і як убезпечитися від цього?

Комахи
Особливою  ознакою  будь-якої справжньої подорожі навесні та влітку є плями від комах на вікнах автомобіля та бампері. Кислотні залишки деяких комах можуть серйозно пошкодити лакофарбове покриття, якщо їх залишити на поверхні надовго. Речовини, що містяться в крові комах, можуть назавжди покриття автомобіля, тому вони потребують особливої ретельності під час видалення. Пам’ятайте, що ми не повинні мити транспортний засіб у спекотний день, адже тоді залишки комах надовго залишаться сліди. Для миття можна використовувати спеціальні препарати або шампуні!

Деревна смола
Якщо поверхня не ідеально гладка, а звичайні мийні засоби не можуть впоратися зі слідами забруднень, швидше за все, що це смола. Вона може прикіпити до автомобільного покриття, утворюючи плями, що потребують серйозних зусиль для видалення. Смола дерев також може вступати в реакцію з поверхнею автомобіля і залишати помітні сліди. Для видалення варто використовувати глину для видалення бітуму або органічні розчинники.

Яйця
Вони можуть пошкодити лакофарбове покриття вашого автомобіля двома способами. По-перше, білки і жовтки яєць є кислотними, тому можуть зруйнувати верхній шар фарби. Вони також залишають неприємні плямі, якщо місце забруднення нагрівається на сонці. Починаючи видаляти «омлет» з поверхні автомобіля, пам’ятайте про ймовірність видалити віск, тож поліруйте за допомогою легко абразивної пасти (без оску!), і не забудьте зібрати висушену
пасту. Далі промийте поверхню і лише після цього можна наносити віск.

Лід
Сніг пухнастий і веселий, але коли він перетворюється на твердий лід, це може бути проблематично для глянцевого покриття. Сам холод не повинен бути проблемою, але пісок на фарбі під льодом може завдати шкоди, якщо шматочок льоду ковзатиме по плоскій поверхні. Якщо зможете, утримуйте автомобіль в чистоті всю зиму і намагайтесь не зішкрябувати твердий лід, особливо з піском чи брудом. Усунення льоду з тонкого скла або металу тупим пластиковим скребком може пошкодити лакофарбове покриття вашого автомобіля. Будьте уважні, прогрівайте транспортний засіб перед тим, як усувати лід.

журнал "Сучасна автомайстерня" № 9 (145)

порекомендувати іншим

Наскільки Вам сподобалася стаття? голосів: 0

 • 0
  ЗАДОВОЛЕНИЙ
 • 0
  ЗДИВОВАНИЙ
 • 0
  ПРОІНФОРМОВАНИЙ
 • 0
  МЕНІ НЕЦІКАВО
 • 0
  СУМНИЙ
 • 0
  РОЗЛЮЧЕНИЙ
 • 0
  НЕМА СЛІВ

КОМЕНТАРІ (0)

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Будь ласка, введіть відповідь
  КОМЕНТАРІВ НЕМАЄ...
do góry strony