РекламаCTR2020

Philips Pen20S - це компактний тонкий ліхтар, що ідеально підходить  для  швидкого  огляду.  Його  4  високоякісні світлодіоди забезпечують яскраве, природне світло 6000 К, створюючи світловий потік до 200 лм, а також точкове світло 100 лм. Заряджайте через USB та використовуйте "без рук".

Працюйте комфортно, не втомлюючись
Philips PEN20S забезпечує природне біле світло 6000 K, що покращує візуальний комфорт і не втомлює очей під час роботи.

Особливості:

 • 200 лм (посилений режим) / 100 лм (екорежим)
 • Універсальний, з режимом "вільні руки"
 • Точковий світильник 100 лм вгорі
 • Батарея із тривалою роботою до 4 год.

Основний  промінь  на  Philips PEN20S має два вихідні рівні. Для щоденного використання та довшого терміну експлуатації батареї екорежим забезпечує яскравий вихід 100 лм, а посилений режим – інтенсивні 200 лм, але коротший термін експлуатації батареї. Завдяки такій гнучкості можна завжди вибрати відповідне світло для роботи.

Отримуйте кращий огляд своєї роботи
Philips PEN20S пропонує універсальний кут освітлення 80°, що ідеально підходить для освітлення ділянки перед Вами. Також є вбудований точковий світильник 100 лм для швидкого огляду. Разом вони пропонують огляд 20/20 того, що Ви робите.

Надійне освітлення для складних умов експлуатації
Коли Ви зайняті, то можете легко опустити чи пошкодити обладнання. Тому важливо, щоб інструменти, які Ви використовуєте, було створено на роки. Ліхтар Philips PEN20S стійкий до води та пилу (IP54). Він також має рейтинг IK07 для витримування впливів та падінь із висоти до 1,5 м.

Працюйте до 4 годин без перерви
Ліхтар Philips PEN20S обладнано прогресивною акумуляторною батареєю. В екорежимі Ви отримаєте яскравий промінь 100 лм для безперервного використання протягом 4 год. (те саме стосується точкового світильника 100 лм). У посиленому режимі Ви отримаєте інтенсивний промінь 200 лм для приблизно 2 год. безперервного використання. Батарея заряджається повністю протягом лише 2 год. за допомогою стандартного роз’єму мікроUSB. USB-кабель входить у комплект, а сам пристрій сумісний із більшістю зарядних пристроїв USB на ринку.

Працюйте краще з освітленням, що не займає руки
Завдяки  вбудованому  поворотному фіксатору (80°) можна легко підвісити Philips PEN20S там, де Ви працюєте. У разі перевірки двигуна використовуйте магніт PEN20S, щоб поставити світильник там, де потрібно, і працювати обома руками.

"Сучасна Автомайстерня" № 9 (135) 2019

порекомендувати іншим

Наскільки Вам сподобалася стаття? голосів: 0

 • 0
  ЗАДОВОЛЕНИЙ
 • 0
  ЗДИВОВАНИЙ
 • 0
  ПРОІНФОРМОВАНИЙ
 • 0
  МЕНІ НЕЦІКАВО
 • 0
  СУМНИЙ
 • 0
  РОЗЛЮЧЕНИЙ
 • 0
  НЕМА СЛІВ

КОМЕНТАРІ (0)

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Будь ласка, введіть відповідь
  КОМЕНТАРІВ НЕМАЄ...
do góry strony