Реклама
wesma

Нові продукти

Діагностика

Варто знати

Інше

6 місяців тому  14.06.2019, ~ Administrator   

Компанія Autodata – надійний світовий лідер в області технічної інформації та її офіційний дистриб’ютор в Україні - інтернет-магазин Exist.ua, відкривають доступ читачам «Сучасної Автомайстерні» до вирішення різноманітних проблем, які виникають в сучасних автомобілях.

У червні онлайн-платформа Autodata пропонує рішення щодо Range Rover (2014), у якого важко знайти місце витоку охолоджуючої рідини.

Питання:
Ми маємо труднощі з виявленням джерела витоку охолоджуючої рідини двигуна у Range Rover Sport 3,0 Diesel, 2014 року випуску. Приблизне місце – в області переднього бампера. Майстри провели перевірку тиску системи охолодження, яка підтверджує, що є витік охолоджуючої рідини, але фізично побачити, звідки протікає, ми не можемо. Чи повідомлялося про цей тип витоку раніше?

Рішення:
Ми мали звіти про цей витік охолоджуючої рідини на Range Rover Sport з кодами помилки 306ps / 306dt / 508ps. Втрата охолоджуючої рідини обумовлена допоміжним радіатором охолодження, на який впливає повітрозабірник, який притискає бампер під час їзди.
Зніміть передній бампер, щоб отримати доступ до допоміжного радіатора охолоджуючої рідини. Огляньте цей вузол на наявність пошкоджень та витоків. При необхідності замініть додатковий радіатор охолоджуючої рідини на новий. Також корисним буде – встановити прокладки з пінопласту, що доступні серед традиційних наборів запчастин та ремкомплектів Land Rover, до нового допоміжного радіатора охолоджуючої рідини (Рис. 1.1). Встановіть передній бампер, і переконайтеся, що у правильному монтажі. Виконайте випробування тиску на системі охолодження після ремонту, щоб перевірити витік теплоносія.

порекомендувати іншим

Наскільки Вам сподобалася стаття? голосів: 4

 • 2
  ЗАДОВОЛЕНИЙ
 • 0
  ЗДИВОВАНИЙ
 • 0
  ПРОІНФОРМОВАНИЙ
 • 1
  МЕНІ НЕЦІКАВО
 • 1
  СУМНИЙ
 • 0
  РОЗЛЮЧЕНИЙ
 • 0
  НЕМА СЛІВ

КОМЕНТАРІ (0)

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Будь ласка, введіть відповідь
  КОМЕНТАРІВ НЕМАЄ...
do góry strony