Реклама
textar2019

Нові продукти

Автозапчастини

Діагностика

Варто знати

5 місяців тому  11.01.2019, ~ Administrator   

Автодата – надійний світовий лідер в сфері технічної інформації, відкриває доступ читачам «Сучасної Автомайстерні» до вирішення чотирьох проблем, які часто виникають в сучасних автомобілях.

Opel Astra

Клацання в області правої стійки А під час їзди.
Питання: Клієнт, власник автомобіля марки Opel Astra 2010 року випуску, скаржиться на клацання, що чути під час їзди в області правої стійки А. Цей звук ми чули під час пробної поїздки, але в майстерні не можемо визначити причини несправності.

Відповідь: Причиною стуку, у випущених в 2010-2012 роках моделях Astra, є надмірний проміжок між панелями порогу дверей. Демонтуйте обшивку з порогу передніх дверей з правого боку, частково усуньте гумовий ущільнювач дверного отвору. У вказаному місці приклейте захисну смужку (фото 1.1.). За допомогою молотка й спеціальної рихтувальної оправки збільшіть натяг у з’єднанні кузова. Встановіть гумовий ущільнювач в дверному отворі. Встановіть обшивку порогу передніх дверей з правого боку. Проведіть пробну поїздку, щоб переконатись в успішному ремонті.

Volkswagen Passat

Вібрація двигуна на холостому ходу
Питання: В Volkswagen Passat 1,6 TDI, 2012 року випуску, вібрує двигун на холостому ходу при ввімкненій системі кондиціювання. Ми провели основну діагностику роботи паливної системи й системи подачі повітря, перевірили чи записані коди несправностей, але нічого не знайшли.

Відповідь: Ми вже чули про цю проблему, яка стосується моделі Passat 1,6 TDI з кодом двигуна CAYC. Її причина – несправний електромагнітний клапан регулятора тиску пального. Встановіть новий електромагнітний клапан регулятора тиску пального, що знаходиться на паливній рейці (фото 2.1). Чи вирішено несправність, перевірте за допомогою пробної поїздки.

Škoda Fabia

Витік оливи з переду двигуна.
Питання: В автомобілі маркиŠkoda Fabia 1,2 TSI, 2012 року випуску, витікає олива з переду двигуна. Ми очистили кришку ланцюга газорозподільного механізму й провели пробну поїздку, але після повернення до майстерні виявилось, що вона знову покрита оливою, що не дозволило точно локалізувати джерела витоку.

Відповідь: Згідно з інформацією, яку ми маємо, моделі Fabia II 1,2 TSI з кодами двигуна CBZA/CBZB, виготовлені до 31.05.2012, мають недостатню кількість ущільнювача між кришкою ланцюга газорозподільного елементу й блоком циліндрів. Зніміть кришку ланцюга газорозподільного механізму. Ретельно очистіть всі контактні поверхні. Нанесіть шар відповідного герметика товщиною 2-3 мм на поверхню стику кришки ланцюга газорозподільного механізму (фото 3.1), окрім вказаного місця, (фото 3.2), куди наносити ущільнюючий засіб заборонено. Встановіть кришку ланцюга газорозподільного механізму на своє місце. Нанесіть невелику кількість препарату Loctite 243 на різьбу вказаних болтів (фото 3.3). Це повинно усунути несправність.

Citroën C-Elysee

Двигун глохне на холостому ходу та має сповільнену динаміку
Питання: Клієнт, власник Citroën C-Elysee 1,6 HDi, 2013 року випуску, скаржиться, що двигун глохне на холостому ходу, а також має сповільнену динаміку. Ми замінили повітряний фільтр, оскільки виявилось, що він був частково закупорений. Та проблему це вирішило лише частково.

Відповідь: З цією поломкою, яка стосується моделі C-Elysee з кодом двигуна 9HP (DV6DTED4) вже звертались. Її причина – несправний електромагнітний клапан системи рециркуляції вихлопних газів. Може засвітитись індикатор несправності двигуна й може бути записаний код несправності P2425. Електромагнітний клапан системи рециркуляції вихлопних газів знаходиться на двигуні (фото 4.1). Встановіть новий електромагнітний клапан системи рециркуляції вихлопних газів. Після завершення ремонту необхідно провести пробну поїздку і переконатись, чи несправність усунуто.

журнал "Сучасна автомайстерня" № 10 (126)

порекомендувати іншим

Наскільки Вам сподобалася стаття? голосів: 2

 • 2
  ЗАДОВОЛЕНИЙ
 • 0
  ЗДИВОВАНИЙ
 • 0
  ПРОІНФОРМОВАНИЙ
 • 0
  МЕНІ НЕЦІКАВО
 • 0
  СУМНИЙ
 • 0
  РОЗЛЮЧЕНИЙ
 • 0
  НЕМА СЛІВ

КОМЕНТАРІ (0)

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Будь ласка, введіть відповідь
  КОМЕНТАРІВ НЕМАЄ...
do góry strony