РекламаWOLF2021

Інвестиції у спеціалізовані інструменти повинні бути головним пріоритетом для будь-якої професійної автомайстерні. Відповідне обладнання не тільки важливе для дотримання найкращих практик з точки зору якості роботи та безпеки, це також допомагає механікам відповідати зростаючим вимогам професії, оскільки транспортні засоби продовжують ставати більш технологічно складними.

Скотт Ірвін, технічний менеджер Textar - виробника деталей для гальмівної системи, що входить до складу TMD Friction, пояснює важливість використання відповідних інструментів для роботи. Хоча більшість автосервісів добре укомплектовані інструментами, трапляються і такі, що намагаються «впоратися» з поточними завданнями, використовуючи невідповідне обладнання. Причиною цього, як правило, є бажання зекономити; однак, правильні інструменти насправді можуть заощадити гроші, зменшивши кількість клієнтів, які повертаються зі скаргами, і кількість механіків, які повинні повторно виконати роботу. З огляду на це, потрібно, щоб майстри СТО розуміли важливість найкращих практик та необхідність створення якісного та різноманітного набору інструментів для ефективної роботи з автомобілями, обладнаних новітніми технологіями.

Проблема, яку я часто бачу під час відвідування автомайстерень, полягає в тому, що вони нехтують підвішувати супорт під час заміни гальм. Зазвичай це відбувається на етапі видалення іржі, коли система повинна бути ретельно очищена, включаючи всі контактні поверхні та кронштейн супорта. Якщо супорт неправильно підвішений, він може пошкодитися, що негативно позначиться на гальмівній системі автомобіля. Це легко виправити за допомогою гачків для підтримки супорта під час заміни гальмівного диска. Ці гачки доволі прості у використанні, широко доступні та входять до асортименту інструментів Textar.

Друга проблема, з якою я зіштовхнувся, - це не використання пневматичного інструменту для повернення поршня. Цей інструмент повертає назад поршні гальмівного супорта, що дозволяє отримати доступ до гальмівних колодок. Деякі механіки намагаються відсунути поршень назад вручну, що може не тільки пошкодити гальмівну систему, але також є дуже небезпечним. Якщо ви майстер-механік, немає нічого важливішого, ніж догляд за пальцями!

Змащування також важливе
Хоч це не інструмент, як такий, використання правильного мастила може мати величезний вплив на роботу гальмівної системи автомобіля. Завжди слід використовувати лише неметалеві мастила для гальм, такі як Textar Ceratec (мідні мастила - металомісткі пасти застосовувати категорично забороняється). Наявність металу в гальмівній системі може впливати на магнітні датчики, що знаходяться в системах ABS, ESP та EPB. Адже використання мастила із металом може призвести до проблем з сигнальними вогнями та блокуванням коліс – а це зовсім не те, що очікує ваш клієнт. У роботі може виникнути спокуса скористатися шаблонними підходами, особливо якщо вам пощастить працювати в популярному СТО з високою пропускною здатністю, як тільки ваше навчання завершиться. Однак ніщо не допоможе вам підвищити свій професіоналізм і не доведе ваше визнання як авторитетного механіка, ніж повага до своєї роботи та клієнта. Побудова доброї репутації починається з таких дрібниць, як використання правильних інструментів та дотримання найкращих практик, які, якщо ви скористаєтеся цією порадою, є принципами, що будуть корисні вам протягом усієї кар’єри.

порекомендувати іншим

Наскільки Вам сподобалася стаття? голосів: 1

 • 0
  ЗАДОВОЛЕНИЙ
 • 0
  ЗДИВОВАНИЙ
 • 0
  ПРОІНФОРМОВАНИЙ
 • 0
  МЕНІ НЕЦІКАВО
 • 0
  СУМНИЙ
 • 0
  РОЗЛЮЧЕНИЙ
 • 1
  НЕМА СЛІВ

КОМЕНТАРІ (0)

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Будь ласка, введіть відповідь
  КОМЕНТАРІВ НЕМАЄ...
do góry strony