Рекламаbilstein video

Автозапчастини

Діагностика

Варто знати

Інше

НАВЧАННЯ

3 місяці тому  15.04.2019, ~ Administrator   

Компанія Autodata – надійний світовий лідер в області технічної інформації та її офіційний дистриб’ютор в Україні - інтернет-магазин Exist.ua, відкривають доступ читачам «Сучасної Автомайстерні» до вирішення різноманітних проблем, які виникають в сучасних автомобілях.

Цього місяця спеціалісти відомого джерела технічної інформації та сервісних порад Autodata акцентують увагу на Ford Mondeo 2007 року випуску. Зокрема, йдеться про недостатню потужність двигуна та задимленні при "газуванні".

Питання:
У нас є клієнт з 2007 Ford Mondeo 1,8 TDCi, який повідомляє про кілька помилок, дуже слабку потужність двигуна і надмірний чорний дим від вихлопу під час розгону. Індикатор несправності двигуна (MIL) також світиться. Ми підозрюємо, що щось може бути помилковим у системі впуску двигуна, але ми не можемо знайти причину несправностей.

Рішення:
Симптоми, які ви описуєте, були помічені раніше на двигуні 1,8 TDCi в моделях Galaxy, S-MAX і Mondeo до 09/2007. Причиною несправностей є потрапляння повітря у випускний патрубок інтеркулера турбокомпресора (TC) через від'єднаний або розірваний датчик температури всмоктуваного повітря (IAT). Для успішного завершення ремонту замініть модифікований випускний трубопровід вихлопної труби з турбокомпресором (TC) і роз'єм, доступний у відділі запчастин Ford. Після чого проведіть необхідне оновлення програмного забезпечення ECM. Встановіть модифікований вихідний трубопровід інтеркулера (TC1) (рис. N1.1). Датчик температури всмоктуваного повітря (IAT) більше не потрібний. Від'єднайте мультивилку датчика температури всмоктуваного повітря (IAT) (рис. 1.2). Ізолюйте багатоточкову вилку IAT-датчика за допомогою фіксованого з'єднувача. Закріпіть джгут проводів IAT датчика джгута двигуна за допомогою кабельної стяжки. Перепрограмуйте ECM з модифікованим програмним забезпеченням. Зітріть коди несправностей і проведіть дорожні випробування, щоб переконатися в успішній ліквідації несправностей.

порекомендувати іншим

Наскільки Вам сподобалася стаття? голосів: 0

 • 0
  ЗАДОВОЛЕНИЙ
 • 0
  ЗДИВОВАНИЙ
 • 0
  ПРОІНФОРМОВАНИЙ
 • 0
  МЕНІ НЕЦІКАВО
 • 0
  СУМНИЙ
 • 0
  РОЗЛЮЧЕНИЙ
 • 0
  НЕМА СЛІВ

КОМЕНТАРІ (0)

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Будь ласка, введіть відповідь
  КОМЕНТАРІВ НЕМАЄ...
do góry strony