РекламаBilstein NY

Нові продукти

Автозапчастини

Варто знати

10 днів тому  14.01.2022, ~ Administrator   

Клієнтам, які вже встановили або планують встановити натягувач T43091 від Gates, слід знати, що ці запасні частини зовні дещо відрізняються від оригінальних виробів VAG.

Однак ви можете бути впевнені в тому, що вони працюють так само, як і оригінальні натягувачі, відповідають усім вимогам до якості та експлуатаційних характеристик. Вони відрізняються лише конструкцією та процедурою монтажу. З цієї причини ми рекомендуємо вивчати наші технічні поради перед монтажем будь-яких наших виробів. Ці поради наведено усередині упаковки виробів, а також на сайті Gates Tech Zone. Недотримання вимог процедури, описаної в технічних порадах, може призвести до серйозних проблем механічної частини.

ФОТО 1: Фіксуючий штифт натягувача T43091
На першому фото в нашій технічній пораді 020 можна легко помітити, чим візуально відрізняються оригінальний натягувач VAG та натягувач від Gates. Другий із них оснащено так званим фіксуючим штифтом (у зеленій рамці). Наявність цього фіксуючого штифта унеможливлює використання інструменту для фіксації натяжного ролика для зняття або встановлення ременя ГРМ. Бажаєте дізнатися, як він працює? Перейдемо до фото 2 і 3, щоб поговорити про відсутність необхідності використовув ати інструмент фіксації натягуючого ролика.

ФОТО 2 і 3: Інструмент для фіксації натягуючого ролика
Як видно на другому фото, для зняття або встановлення ременя ГРМ зазвичай потрібно вставити інструмент фіксації натягуючого ролика таким чином, щоб натягувач можна було максимально відвести від ременя. Це спрощує процедуру встановлення чи зняття ременя ГРМ. Однак натяжник T43091 від Gates усуває необхідність використання інструменту для фіксації натягуючого ролика (див.фото 3). Як було сказано вище, натягувач Gates оснащено фіксуючим штифтом, який утримує натягувач у максимально відведеному положенні.

ФОТО 4: Дві обов’язкові умови при здійсненні монтажу (два етапи)
Фото 4 попереджає про важливість дотримання двох обов'язкових умов при монтажі: по-перше, фіксуючий штифт повинен знаходитися в правильному положенні, а по-друге, він не повинен надто сильно випирати:

 1. Перед монтажем  натягувача від Gates необхідно перевірити, щоб він розташовувався вертикально, інакше він торкатиметься внутрішньої поверхні кришки ременя ГРМ.
 2. Також необхідно перевірити, щоб фіксуючий штифт не випирав більш ніж на три міліметри. Інакше він зачіпатиме внутрішню поверхню кришки ременя ГРМ, що може призвести до порушення співвісності ременя.

ФОТО 5: Зняття фіксуючого штифту

Наступний крок: зняття фіксуючого штифту. Після встановлення ременя ГРМ можна легко зняти штифт. Для цього слід повернути регулювальний ексцентрик проти годинникової  стрілки,  скориставшись регулювальним інструментом (див. жовту стрілку на фото нижче). ПРИМІТКА: під час зняття фіксуючого  штифта  обов'язково утримуйте регулювальний ексцентрик натягування на місці за допомогою регулювального інструменту!

ФОТО 6: Регулювання натягування ременя

Для перевірки правильності натягування ременя поверніть регулювальний ексцентрик за годинниковою стрілкою таким чином, щоб вказівник розташовувався посередині віконця.

ФОТО 7: Затяжка гайки натягувача

Для фіксації ременя в положенні, показаному на фото 7, затягніть гайку натягувача за допомогою динамометричного ключа моментом 20 Нм і доверніть ще на 45°.

Сучасна Автомайстерня" № 10 (156) 2021

порекомендувати іншим

Наскільки Вам сподобалася стаття? голосів: 0

 • 0
  ЗАДОВОЛЕНИЙ
 • 0
  ЗДИВОВАНИЙ
 • 0
  ПРОІНФОРМОВАНИЙ
 • 0
  МЕНІ НЕЦІКАВО
 • 0
  СУМНИЙ
 • 0
  РОЗЛЮЧЕНИЙ
 • 0
  НЕМА СЛІВ

КОМЕНТАРІ (0)

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Будь ласка, введіть відповідь
  КОМЕНТАРІВ НЕМАЄ...
do góry strony