Реклама
febi2020

Нові продукти

Автозапчастини

Варто знати

місяць тому  27.05.2020, ~ Administrator   

Вперше представлений на вторинному ринку у вересні 2012 року і тільки для преміумавтомобілів асортимент дисків Brembo, пофарбованих за УФ технологією (Brembo UV), швидко став стандартом, на який рівняються всі інші диски в сегменті запчастин. Сьогодні, коли доступні артикули дисків, пофарбованих за УФ технологією, охоплюють переважну більшість автомобілів європейського парку, самі власники все частіше вибирають цю продукцію Brembo, коли потрібно замінити диски.

Це можна назвати революцією в технології дисків, коли Brembo, визнаний лідер у сфері розробки гальмівних  систем  та  інновацій, став  першим  постачальником  на вторинний ринок, що запропонував диски з пофарбованими поверхнями і зовнішніми контурами.

Пофарбовані  диски  мають перевагу  з  точки  зору  сервісу. Традиційні  диски  без  покриття поставляються  в  мастилі,  яке необхідно ретельно зчистити перед установкою, щоб уникнути потенційно небезпечного забруднення гальмівних колодок.  Пофарбовані  диски  не вимагають  знежирення  і  можуть встановлюватися прямо з коробки, скорочуючи час роботи механіка.

Нанесене  за  УФ  технологією (на всю поверхню диска) покриття забезпечує привабливий зовнішній вигляд  до  моменту  установки, не впливаючи в подальшому на гальмування.  При  експлуатації покриття  просто  стирається  з гальмівної  поверхні,  залишаючись на частинах, що не беруть участі в гальмуванні. Алюмінієві вкраплення в покритті надають дискам Brembo UV стильний зовнішній вигляд з  металевим  блиском,  який зберігається протягом усього терміну служби диска.

На диски Brembo UV нанесено лазерне маркування, що дозволяє механіку одразу побачити мінімальну товщину,  щоб  прийняти  рішення про заміну диска. І при заміні після експлуатації пофарбованого за УФ технологією диска відсутність будь-якої корозії також економить час механіка.

Одна з найважливіших причин, чому чимало автовласників вибирають пофарбовані УФ технології диски Brembo UV, полягає в тому, що вони забезпечують чудову стійкість до корозії, вологості і температури.

Випробування в камері соляного туману  показують,  що  диски  з покриттям,  нанесеним  за  УФ технологією, більш стійкі до корозії, ніж зі стандартною обробкою, а також перевершують  вимоги  більшості виробників OE. Диски Brembo для ОЕ і для клієнтів вторинного ринку виробляються за однією і тією ж УФ технологією, на одних і тих же виробничих потужностях.

У гармонії з навколишнім середовищем
В останні роки якість повітря стає все більш важливим аспектом охорони навколишнього  середовища  для виробників компонентів.

Фарби, що висихають під впливом ультрафіолетових променів на водній основі мають перевагу, оскільки вони не вимагають ніяких розчинників на відміну від епоксидного покриття або цинковмісних складів.

Це означає, що викиди ЛОС – летючих органічних сполук, які шкодять навколишньому середовищу і шкідливі для здоров'я людини – можуть бути повністю виключені. У фарбах, що висихають під впливом УФ променів, функцію традиційного розчинника здійснює, по суті, вода.

Крім того, процес отримання покриття  відбувається  завдяки УФ випромінюванню і, отже, не передбачає високих температур; це означає, в першу чергу, зниження споживання  енергії,  а  по-друге, немає ризиків, що впливають на геометричні  параметри  диска  з наступною можливою деформацією, як це може статися з іншими покриттями,  які  вимагають надзвичайно високих температурах затвердіння (понад 300°C).

Перемагає кожен
Таким чином, УФ технологія Brembo фарбування гальмівних дисків забезпечує відчутні переваги для власника автомобіля, для механіка і для навколишнього середовища.

Повний асортимент дисків представлений на www.bremboparts.com

"Сучасна Автомайстерня" № 4 (141) 2020

порекомендувати іншим

Наскільки Вам сподобалася стаття? голосів: 0

 • 0
  ЗАДОВОЛЕНИЙ
 • 0
  ЗДИВОВАНИЙ
 • 0
  ПРОІНФОРМОВАНИЙ
 • 0
  МЕНІ НЕЦІКАВО
 • 0
  СУМНИЙ
 • 0
  РОЗЛЮЧЕНИЙ
 • 0
  НЕМА СЛІВ

КОМЕНТАРІ (0)

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Будь ласка, введіть відповідь
  КОМЕНТАРІВ НЕМАЄ...
do góry strony