Рекламаbilstein video

Нові продукти

Автосервісне обладнання

Варто знати

5 місяців тому  09.01.2019, ~ Administrator   

Сучасні автомобілі виготовляють з високою точністю. Треба визнати, що всі їх деталі працюють на межі витривалості. Це стосується також зовнішніх складових кузова автомобіля.

Прагнення автовиробників до більшого прибутку має чималий вплив, наприклад, на товщину металу чи кількість шарів фарби. Автомобіль розрахований на певний час безпроблемної експлуатації, як правило, на 10 років, а далі "як карта ляже". Часто навіть в кількарічних автомобілях помітні дрібні вогнища корозії, особливо в місцях з’єднань і згинів металу, таких як арки коліс, впадини біля багажника, дверей і т.п. Процес ремонту таких місць не складний, але він займає багато часу. Що робити, якщо ми хочемо видалити вогнище корозії, не шліфуючи цілий елемент. На допомогу нам приходить точковий піскоструминний пістолет закритого циклу.

Піскоструминний пістолет закритого обігу.

Абразивний матеріал, який знаходиться в резервуарі, засмоктується повітрям і разом з ним вдаряє в оброблювану поверхню. Якщо гумовий наконечник добре прилягає до елементу, що обробляється, то абразивний матеріал циркулює в закритому обігу, завдяки чому ми економимо кошти й не шкодимо собі. В процесі роботи необхідно пам’ятати про правила безпеки праці, тобто, про окуляри й захисні рукавиці. Хтось може сказати, що дешевшим буде шліфувальний папір. Звичайно, але це не те ж саме. Шліфпапір працює в одній площині, а під час піскоструминної очистки ми вдаряємо зерном перпендикулярно в матеріал, що дозволяє отримати кращий ефект і пришвидшує роботу. Точність і гарантія видалення навіть найдрібніших вогнищ корозії можливі тільки під час піскоструминної очистки.

Що можемо видаляти? Іржу, старі лак, фарбу, скло, як на гладких, так й пористих поверхнях. Це ідеальне рішення для малих ділянок, кутів і країв. Крім того, ми можемо очистити бруд, нагар чи корозію на елементах двигуна, корпусу і т.п.

Наконечники до піскоструминного пістолету

Що нам потрібно? Щоб пристрій правильно працював, необхідно мати компресор з мінімальною подачею повітря 330 л/хв та робочим тиском 6,3 бар. Проте не потрібна камера, оскільки піскоструминний пістолет працює в закритому обігу.

Даного типу пристрій настільки дешевий, що знаходить чимало споживачів і стає базовим обладнанням кожної автомайстерні.

журнал "Сучасна автомайстерня" № 10 (126)

порекомендувати іншим

Наскільки Вам сподобалася стаття? голосів: 0

 • 0
  ЗАДОВОЛЕНИЙ
 • 0
  ЗДИВОВАНИЙ
 • 0
  ПРОІНФОРМОВАНИЙ
 • 0
  МЕНІ НЕЦІКАВО
 • 0
  СУМНИЙ
 • 0
  РОЗЛЮЧЕНИЙ
 • 0
  НЕМА СЛІВ

КОМЕНТАРІ (0)

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Будь ласка, введіть відповідь
  КОМЕНТАРІВ НЕМАЄ...
do góry strony