Рекламаbilstein video 2022

З 2 по 5 листопада в форматі онлайн пройшла третя та четверта сесія Nexus Auto&Truck Virtual Forum за підтримки Nexus постачальника MANN+HUMMEL Filtration Technology Ukraine.

Відомі спікери автомотів-індустрії виступали з актуальними темами, розповідали про сучасні зміни, перспективи та цілі ринку афтермаркет. Модератором виступав директор Nexus Automotive Ukraine, Олександр Савич.

Загалом до заходу долучилися понад 80 учасників, серед яких були міжнародні Nexus постачальники, такі як Borg&Beck, Wolf Oil Corporation, Dinex, MANN+HUMMEL Filtration Technology Ukraine, ZF Friedrichshafen AG, а також колеги з Nexus Automotive International, які поділилися цікавою та корисною інформацією про розвиток глобальної Nexus спільноти.

Оскільки у конференції приймали участь спікери не лише з України, а й з інших країн, уся інформація транслювалася трьома мовами: українською, російською та англійською. Завдяки сучасним технологіям та можливостям інтернету, учасники форуму мали можливість познайомитись з яскравими презентаціями, інформативними відео лекторів та долучитися до інтерактиву.

За підсумками 2020 року, було проведено нагородження найкращих Партнерів NexusAuto, NexusShop та NexusTruck в Україні. Наприкінці, окрім цікавих виступів, на усіх учасників чекав розіграш цінних подарунків.

Також були обрані найкращі постачальники співтовариства Nexus Automotive Ukraine за показниками ефективності та результатами голосування Партнерів. За підсумками 2020 року, нагороду у номінації «Best Supplier of Nexus Automotive Ukraine» отримала компанія Mahle. А в номінації «Best Supplier of Nexus Automotive Ukraine. Recognition of the year» перемогла компанія Bilstein Group.

«Цілі та плани на 2022 рік залишаються незмінними. Це збільшення товарообігу з існуючими брендами. Ефективність української організації залежить від кожного Партнера. Бо збільшення результатів кожного Партнера, це складова росту Nexus Automotive Ukraine. Ми хочемо, щоб наші Партнери та наші Постачальники були задоволені співпрацею, і це не тільки ефективні комунікації, а генерація прибутку для обох сторін. Ми продовжуємо розвивати усі наші проекти, та не зраджуємо традиції зустрічатись на Nexus Virtual Academy, не дивлячись на усі перепони!» – підкреслив Олександр Савич, Директор Nexus Automotive Ukraine.

До зустрічі в 2022 році!

порекомендувати іншим

Наскільки Вам сподобалася стаття? голосів: 0

 • 0
  ЗАДОВОЛЕНИЙ
 • 0
  ЗДИВОВАНИЙ
 • 0
  ПРОІНФОРМОВАНИЙ
 • 0
  МЕНІ НЕЦІКАВО
 • 0
  СУМНИЙ
 • 0
  РОЗЛЮЧЕНИЙ
 • 0
  НЕМА СЛІВ

КОМЕНТАРІ (0)

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Будь ласка, введіть відповідь
  КОМЕНТАРІВ НЕМАЄ...
do góry strony